بازی Beyond Good and Evil 2

بازی Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است

توسط محسن شجاعی در ۱۳ تیر ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۹

استودیو سازنده بازی Beyond Good and Evil 2 در جدیدترین پست خود در وبسایت LinkedIn اعلام کرد به دنبال جذب نیرو برای ساخت این بازی و یک پروژه معرفی نشده دیگر است و بنابراین می‌توان گفت پروژه توسعه این بازی لغو نشده‌است. برای اطلاع از آحرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی یوبی سافت نسخه دوم مجموعه Beyond Good and Evil را در مراسم E3 2017 و با نمایش یک تریلر CG معرفی کرد و از آن زمان تا به امروز که بیش از چهار سال می‌گذرد، می‌توان گفت استودیو سازنده و ناشر به صورت کامل در سکوت مطلق خبری فرو رفته‌اند و فارغ از چند تریلر سینماتیک و برخی مصاحبه‌های مبهم هیچ جزئیات و اطلاعات کلیدی از بازی در اختیار مخاطبان نگذاشته‌اند. طرفداران قدیمی و پیگیر مجموعه امیدوارند این به معنی لغو شدن روند توسعه بازی نباشد و صرفا تاریخ انتشار بازی در آینده‌ای نزدیک نباشد.

خبر خوب برای منتظران بازی Beyond Good and Evil 2 اینکه می‌توان گفت این عنوان همچنان در دست ساخت است و حتی سازندگان قصد دارند در کنار آن یک پروژه دیگر را نیز توسعه دهند. استودیو Ubisoft Montpellier اخیرا یک مطلب جدید را در وبسایت LinkedIn منتشر کرده‌است و در آن اعلام کرده به دنبال جذب نیرو در زمینه‌ها و تخصص‌های مختلف است تا به تیم آن‌ها در توسعه Beyond Good and Evil دو و این پروژه معرفی نشده کمک کنند.

اقای Yves Guillemot، مدیرعامل یوبی سافت سال گذشته در مصاحبه‌ای اعلام کرد روند توسعه این عنوان به خوبی پیش می‌رود اما، فعلا نمی‌توان تاریخ انتشار دقیقی اعلام کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: