بازی Witcher: Monster Slayer

بازی Witcher: Monster Slayer سی و یکم تیر برای اندروید و ios منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۳ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۷

شرکت سی دی پراجکت رد با همکاری استودیو Spokko کم‌تر از یک ماه دیگر یک نسخه موبایلی از مجموعه ویچر به نام بازی Witcher: Monster Slayer را روانه بازار خواهند کرد. این عنوان سی و یکم تیر ماه سال جاری برای دستگاه‌های اندروید و ios منتشر می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت لهستانی سی دی پراجکت رد سال گذشته یک نسخه موبایلی از مجموعه ویچر را معرفی کرد و وعده داد این بازی به زیبایی هر چه تمام‌تر المان‌های آشنا و محبوب این مجموعه را با سبک augmented reality ترکیب کند. augmented reality یکی از محبوب‌ترین سبک‌ها در میان بازی‌ای موبایلی است و عناوینی همچون Pokemon Go همچنان در میان مخاطبان پلتفرم‌های اندروید و ios به شدت محبوب هستند. حال نزدیک به یک سال پس از معریف بازی، بالاخره تاریخ انتشار این عنوان نیز مشخص شد.

بازی Witcher: Monster Slayer سی و یکم تیر برای اندروید و ios منتشر می‌شود. به گفته ناشر بازیکنان در این بازی با ترکیب نسخه پیشرفته‌ای از سبک augmented reality باید از لوکیشن‌های مختلفی بازدید کنند و به نبرد هیولاهای بد ذات و تشنه به خون بروند. استودیو Spokko، سازنده بازی این عنوان را یک نقش آفرینی augmented reality تعریف می‌کند که هر دو از سبک‌های به شدت محبوب در میان مخاطبان هستند و می‌توان گفت این بازی از پتانسیل بالایی برخودار است.

امکان پیش ثبت نام بازی در فروشگاه‌ گوگل استور برای مخاطبان اندروید فراهم شده‌است. این دسته از مخاطبان از همان ابتدا بازی به شمشیر Kaer Morhen دسترسی پیدا خواهند کرد. این شمشیر ده درصد تمامی امتیازهای xp که از کشتن هیولاها به دست می‌اید را ارتقا می‌دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: