آرکین: ساخت بازی Deathloop بدون سخت‌افزار کنسول‌های نسل نهم امکان پذیر نبود

توسط محسن شجاعی در ۱۳ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۱

سازندگان بازی Deathloop در تازه‌ترین اظهار نظر خود درباره قدرت بالای سخت افزاری کنسول‌های نسل نهم و مزایای آغاز نسل جدید کنسول‌ها صحبت کردند. به گفته آن‌ها دستیابی به اهدافی که برای این پروژه تعریف شده بود بدون قدرت بالای سخت‌افزارهای نسل نهمی امکان پذیر نبود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از توضیحاتی که اعضای استودیو ارکین در آخرین مصاحبه خود ارائه کرده‌اند، مشخص است آن‌ها برای ساخت بازی جدید خود از پتانسیل بخش‌های مختلف کنسول نسل نهمی سونی، پلی استیشن ۵ بهره گرفته‌اند و حتی ویژگی‌های بازی و لول دیزاین خود را منوط به قدرت سخت‌افزاری این کنسول کردند. آن‌ها اخیرا درباره مزایای آغاز نسل نهم کنسول‌های بازی و همچنین برخی جزئیات و اطلاعات بازی Deathloop صحبت کرده‌اند. مصاحبه‌ آن‌ها در آخرین شماره مجله پلی استیشن چاپ شده‌است.

آن‌ها در این مصاحبه ضمن اشاره به برنامه‌های و جاه طلبی‌هایی که برای این بازی داشته‌اند، اشاره کردند که دست یافتن به تمامی این اهداف بلند پروازانه بدون کمک قدرت بالای کنسول‌های نسل نهم ابدا امکان پذیر نبوده‌است.

حقیقتا فکر نمی‌کنم می‌توانستیم به این سطح از بلند پروازی و جاه طلبی بدون حضور این سخت‌افزارهای قدرتمند (کنسول‌های نسل نهم) دست پیدا کنیم.

سخنگو آرکین همچنین اشاره کرد کنسو‌های نسل نهم از نظر او یک فرصت جدید و یک فضای باز برای توسعه دهندگان مختلف است. آن‌ها اکنون می‌توانند جهان‌هایی بزرگ‌تر و عمیق‌تر خلق کنند و بخش‌هایی را که در گذشته بالاجبار کنار می‌گذاشتند یا آن‌ها را حذف می‌کردند، اکنون به بازی‌های جدید خود اضافه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: