بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut

پاداش‌های پیش‌خرید بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut مشخص شد

توسط امیر جهرمی در ۱۳ تیر ۱۴۰۰ , ۱۲:۱۹

پاداش‌های پیش‌خرید بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut مشخص شد. همچنین یک به‌روزرسانی رایگان نیز برای تمامی بازیکنان در دسترس قرار می‌گیرد. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Sucker Punch سرانجام وجود نسخه Director’s Cut بازی گوست آف سوشیما را تایید کرد؛ یک نسخه کامل‌تر از عنوان تحسین شده جهان باز که با قیمت ۵۹.۹۹ دلار برای PS4 و ۶۹.۹۹ دلار برای PS5 به فروش می‌رسد. همراه با ویژگی‌های انحصاری PS5 مانند پشتیبانی از DualSense، عملکرد ۴K / 60 FPS و همگام‌سازی لب برای دوبله ژاپنی بازی، بسته گسترش دهنده Iki Island نیز در این نسخه وجود دارد. این بسته گسترش دهنده ماموریت‌های داستانی جدید، دشمنان، زره‌ها، مهارت‌های مبارزه‌ای و موارد دیگر را به بازی اضافه می‌کند.

پاداش‌های پیش‌خرید این عنوان نیز مشخص شده است که شامل یک کتاب از طراحی‌های هنری بازی، موسیقی متن، تصاویر هنری از جزیره ایکی، صحبت‌های کارگردان و زره قهرمان Tsushima است. بازیکنان همچنین یک Technique Point و Charm of Hachiman’s Favor را دریافت می‌کنند. همچنین تایید شده است که روند پیشرفت در بازی ابتدا از بازی پایه شروع شده و در ادامه به بخش‌های نسخه Director’s Cut منتهی می‌شود.

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut

برای دارندگان نسخه پایه، به‌روزرسانی جدیدی ارائه خواهد شد که حالت عکاسی را به‌روز می‌کند. گزینه‌های تنظیمات کنترلر، قفل کردن هدف در مبارزات و موارد دیگر در این به‌روزرسانی وجود دارد. طرفداران Ghost of Tsushima: Legends نیز در هفته‌های آینده یک حالت کاملاً جدید با جزئیات بیشتر دریافت خواهند کرد.

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut در تاریخ ۲۰ آگوست (۲۹ مرداد) برای PS4 و PS5 عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: