ماوس گیمینگ ROG Keris ایسوس؛ طراحی شده برای حرفه ای ها

توسط دنیای بازی در ۱۳ تیر ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

طراحی شده بر اساس اطلاعات حرفه ای ها

در طراحی این سری از ماوس ها، ROG از گیمرهای حرفه ای کمک گرفته است و با استفاده از بازخورد آنها ماوسی گیمینگ دقیقاً با نیازهایشان طراحی کرده است. نتیجه این طراحی برای کاربران، نهایت راحتی بیشتر و کنترل بهتر برای گیمرها با شکل های مختلف دست است.

ارتباط سه گانه

ROG Keris می تواند به واسطه USB، RF 2.4GHz بیسیم یا حالت بهینه مصرف توسط Bluetooth می تواند به دستگاه های مختلف اتصال یابد. RF 2.4 GHz بیسیم برای گیمینگ ایده آل بوده و رابط Bluetooth LE هم برای استفاده روزمره مناسب است. ماوس های ROG Keris به طور ویژه با مشخصات بسیار حرفه ای نظیر سنسور گیمینگ با ۱۶۰۰۰ dpi، دقت ۴۰۰ ips و نرخ نمونه برداری ۱۰۰۰ هرتز عرضه شده است.

سوکت اختصاصی ROG Push-Fit و سوییچ های اختصاصی ROG

طراحی اختصاصی سوکت این ماوس از نوع Push-Fit بوده که امکان شخصی سازی سوییچ های کلیک را در اختیار کاربر قرار می دهد. در کلیک های چپ و راست این ماوس اختلاف فشار حدود -/+۵ گرم بوده تا حسی بهتر در هنگام کلیک کردن منتقل شود.

مستحکم و سبک

طراحی داخلی ماوس از نوع لانه زنبوری (Honeycomb) شش گوشه بوده بوده تا علاوه بر حفض استحکام وزنی بسیار پایین داشته باشد. ROG Keris Wireless با داشتن ۷۹ گرم و ROG Keris با داشتن ۶۲ گرم یکی از سبک ترین ماوس های تولید شده توسط ROG است.

بهینه برای گیمینگ

با دوام، کلیک هایی از جنس پلی بوتیلن ترفتالات (PTB) مقاوم در برابر خوردگی و ساییدگی، از ویژگی های این ماوس است. دو کلید در ماوس ROG Keris Wireless قابلیت شخصی سازی به رنگ های صورتی و خاکستری را نیز دارد.

هر دو مدل ماوس های ROG Keris و Keris Wireless  از کابل های مقاوم و منعطف به منظور حد اقل سایش بر سطح ماوس پد و راحتی بیشتر در جابجایی استفاده می کنند. همچنین پورت اتصال کابل در این ماوس ها به سمت بالا بوده تا فاصله بیشتری را بین کابل ماوس و سطحی که ماوس روی آن قرار دارد ایجاد کند و در عمل منجر به کاهش کشش کابل توسط ماوس پد گردد.

سطح زیرین ماوس نیز از جنس ۱۰۰% تفلون (PTFE) بوده که باعث شده ROG Keris نسبت به ماوس های دیگر تا ۲۵ درصد حرکت روانتر و شناورتری را داشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: