تریلر جدید بازی Legend of Zelda: Skyward Sword HD

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۱۲ تیر ۱۴۰۰ , ۱۸:۴۹

نینتندو ساعاتی قبل تریلر جدید بازی Legend of Zelda: Skyward Sword HD را منتشر کرد. این تریلر کوتاه تبلیغاتی نگاهی گذرا به ریمستر یکی از عناوین موفق مجموعه محبوب افسانه زلدا دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی ژاپنی نینتندو ساعاتی قبل یک تیزر تبلیغاتی کوتاه از ریمستر Legend of Zelda: Skyward Sword HD منتشر کرد. نسخه اصلی این عنوان هشتم نوامبر سال ۲۰۱۱ برای کنسول Wii U منتشر شد و توانست نظرات نسبتا مثبتی را از منتقدان دریافت کند. شانزدهمین نسخه اصلی این مجموعه محبوب هر چند یک شکست بزرگ محسوب نمی‌شود اما، بدون شک در میان بازی‌های تراز اول و محبوب مجموعه زلدا نیز جایگاهی ندارد.

تریلر جدید بازی Legend of Zelda: Skyward Sword HD زنی را به تصویر می‌کشد که در دل طبیعت و با کمک کنسول دستی نینتندو سوییچ خود مشغول تجربه این بازی است. قطعا این انحصاری جدید  کنسول هبریدی نینتندو سوییچ یکی از بازی‌های مورد انتظار ماه جولای است و طرفداران نینتندو منتظر هستند تا شاهد رفع ایرادات نسخه اصلی و ارتقا نقاط قوت آن باشند. بای منتظر ماند و دید این نسخه ریمستر می‌تواند در زمره بازی‌های قدرتمند نینتندو سوییچ جای گیرد یا خیر.

Legend of Zelda: Skyward Sword سرگشت و اسطوره شناسی Master Sword را به تصویر می‌کشد. برای آن دسته از طرفدارانی که موفق به تجربه نسخه اصلی نشده‌اند و منتظر عرضه دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild هستند، حداقل به خاطر داستان بازی نیز تجربه Skyward Sword خالی از لطف نخواهد بود.

شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: