سریال Alien

داستان سریال Alien در مورد الن ریپلی نیست

توسط علیرضا قطبی در ۱۲ تیر ۱۴۰۰ , ۱۱:۵۳

به گفته سازنده سریال “Alien” محوریت داستان این مجموعه درباره الن ریپلی، شخصیت اصلی فیلم “بیگانه”، نخواهد بود بلکه در مورد نابرابری است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

نوآ هاولی در مصاحبه‌ با مجله ونتی‌ فرکه در روز پنجشبه چاپ شد در مورد سریال جدید خود که برای شبکه FX در حال ساخت است صحبت کرد. فیلم‌برداری این مجموعه از بهار سال آینده شروع خواهد شد.

خالق سریال‌های فارگو و لژیون درباره شخصیت ریپلی گفت:

او یکی از بزرگترین شخصیت‌های تمام دوران است و به نظرم داستان وی بخوبی گفته شده من نمی‌خواهم خرابش کنم.

از نظر هاولی سری فیلم‌های “بیگانه” به کارگردانی ریدلی اسکات، جیمز کامرون و دیوید فینچر فیلم‌های هیولایی عالی هستند که تنها به هیولاها نمی‌پردازند، وی در ادامه افزود:

این فیلم‌ها درباره انسان‌هایی است که بین گذشته انگلی ابتدایی خود و آینده‌‌‌ی هوش مصنوعی ما گرفتار شده‌اند‌ – و هر دو در تلاشند که ما را بکشند. در اینجا شما با انسانهایی روبه‌رو هستید که نه می‌توانند به جلو بروند و نمی‌توانند به عقب برگردند.

هاولی گفت که نگاه وی به این فرنچایز عمیق خواهد بود و مسئله نابرابری را مورد بررسی قرار خواهد داد، وی در اینباره گفت:

وقتی نابرابری که اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنیم برطرف نشود، خواهید دید که چه اتفاقی می‌افتد. اگر ما به عنوان یک جامعه نمی‌توانیم بفهمیم چگونه به یکدیگر کمک کنیم و این ثروت را بین مردم تقسیم کنیم، چه اتفاقی برای ما خواهد افتاد؟

هاولی همچنین اشاره کرد که وی نگارش دو فیلمنامه اول سریال “Alien” را بر عهده داشته و اعلام کرد که داستان مجموعه روی سیاره زمین رخ می‌دهد. گفته می‌شود این سریال فضای تاریک و ترسناک فیلم اصلی را در سال ۱۹۷۹ با صحنه‌های اکشن دنباله جیمز کامرون در سال ۱۹۸۶ مخلوط خواهد کرد.

در طول مصاحبه، از هاولی همچنین سوال شد که آیا این سریال نیز مانند درام جنایی تحسین برانگیز فارگو برای فصل پنجم تمدید می‌شود؟ وی در پاسخ گفت: “بله، فکر می‌کنم چنین باشد ولی من هنوز جواب قطعی برای آن ندارم”. وی در ادامه در مورد آخرین رمان خود به نام “سرود” صحبت کرد که قرار است در ماه ژانویه منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: