بازی Star Wars: The Old Republic

بسته الحاقی جدید بازی Star Wars: The Old Republic اواخر سال میلادی جاری منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۱ تیر ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۴

استودیو بایور از جدیدترین DLC بازی Star Wars: The Old Republic به نام Legacy of the Sith رونمایی کرد. این بسته چندین استایل مبارزه جدید و همچنین برخی لوکیشن‌ها و مکان‌های جدید را به مخاطبان ارائه خواهد نمود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

Star Wars: The Old Republic بازی در سبک MMO است که توسط استودیو Bioware روانه بازار شد. این عنوان ابدا در ابتدا مسیر خود شروع قدرتمندی نداشت و چندان مورد استقبال قرار نگرفت اما، رفته رفته و با پشتیبانی و ارائه آپدیت‌ها گوناگون، الان جامعه آماری مخاطبان بازی به حد قابل قبولی رسیده‌است. زمان زیادی تا رسیدن دهمین سالگرد انتشار بازی باقی نمانده‌است و به همین مناسب، سازندگان قصد دارند یک بسته الحاقی جدید را به نام Legacy of the Sith برای بازی منتشر کنند.

در این بسته چندین لوکیشن جدید از جملعه مکان‌ها و بنا زیر آب سیاره Manaan و همچنین چندین خط داستانی جدید به بازی اضافه می‌شود. بخشی از ماموریت‌های بازی را باید به صورت تک نفره و بخش‌هایی دیگر را به صورت چند نفره پیش برد. تکمیل کردن خط داستانی سیاره Manaan یک مقر جدید برای اوپراتورهای فکشن مخاطب باز می‌کند.

محتوای بسته الحاقی جدید بازی Star Wars: The Old Republic تنها شامل ماموریت‌های حدید نیست و ویژگی‌های جدیدی نیز به گیم‌پلی بازی افزوده خواهد شد. چندین سبک مبارزه جدید به بازی اضافه می‌شود که کاملا از سبک گیم‌پلی بازی مجزا خواهد بود و هر مخاطبی با سبک سیاق Tech یا Force کار می‌کند، می‌تواند از این سبک‌ها استفاده کند.

شما می‌توانید استریم کامل معرفی این بسته را از اینجا تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: