همکاری کوجیما و مایکروسافت

شایعه: قرارداد همکاری کوجیما و مایکروسافت نهایی شده‌است

توسط محسن شجاعی در ۱۱ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۹

مطابق گزارش‌‎های جدید قرارداد همکاری کوجیما و مایکروسافت نهایی شده‌است و قرار است استودیو Kojima Productions یک بازی‌های انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت به کارگردانی آقای کوجیما بسازد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طی چند ماه گذشته اخبار و شایعات زیادی مبنی بر امضای قرارداد همکاری میان استودیو کوجیما پروداکشنز با کمپانی آمریکایی مایکروسافت در رسانه‌های مختلف منتشر شده‌است. آقای جف گراب، ژورنالیست مشهور GamesBeat که خود برای اولین بار این موضوع را مطرح کرد، چندی پیش مدعی شد این قرارداد مراحل نهایی خود را طی می‌کند و بزودی امضا خواهد شد و حال در تازه‌ترین اظهار نظر خود جزئیات و اطلاعات بیشتری درباره این قرارداد منتشر کرده‌است.

به گفته آقای گراب استودیو Kojima Productions و مایکروسافت قرارداد همکاری را امضا کرده‌اند و وکلا دو طرف مشغول بررسی مفاد قرارداد و توافق بر سر آن هستند تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود. به موجب این قرارداد آقای کوجیما موظف است یک بازی انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت توسعه دهد. هر چند امضای متن اولیه به معنای توافق نهایی نیست اما، می‌توان گفت این امر گام محکم و مهمی در تایید همکاری کوجیما و مایکروسافت است.

اینکه سبک و سیاق این آی‌پی جدید چیست و استودیو برای تحویل آن چه مدت زمان دارد هنوز مشخص نیست اما مطابق گزارش‌ها آقای هیدئو کوجیما قصد دارد از تکنولوژی کلو گیمینگ مایکروسافت در این پروژه بهره ببرد و آن را به کانون اضلی پروژه بدل کند. به ادعای آقای گرابی هدف اصلی از منضوب کردن خانم Kim Swift ( توسعه دهنده بازی‌های Portal و Left 4 Dead) به عنوان سرپرست بخش کلود گیمینگ، همکاری با استودیو Kojima Productions بوده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: