سونی: ما استودیوهای زیر مجموعه خود را با دقت انتخاب می‌کنیم

توسط محسن شجاعی در ۹ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۴۷

آقای Hermen Hulst، رئیس استودیوهای پلی استیشن در پس از اعلام عقد قرارداد میان سونی و استودیو Housemarque گفت سیاست آن‌ها مبتنی بر انتخاب‌ استودیوها با دقت و وسواس فراوان و دستچین کردن این استودیوها است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته شرکت ژاپنی سونی خبر از تصاحب مالکیت استودیو فنلاندی Housemarque داد. مبلغ توافقی هنوز مشخص نیست. به تبع پس از اعلام این خبر اهالی رسانه در تلاش هستند تا اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره این قرارداد و به طور کلی قراردادهای آتی و احتمالی سونی کسب کنند. آقای Hermen Hulst، رئیس استودیوهای پلی استیشن اخیرا مصاحبه‌ای با وبسایت GQ Magazine انجام داده و در آن توضیحاتی درباره سیاست‌های سونی برای خرید استودیوهای جدید و به طور کلی نحوه برخورد و نگرش این شرکت ارائه کرده‌است.

سونی در مقایسه با سایر بزرگان صنعت گیمینگ بسیار کند‌تر و در مقایس و ابعاد کوچک‌تری اقدام به خرید استودیوها کرده‌است و زمانی که از آقای Hulst علت این امر پرسیده شد، ایشان پاسخ دادند:

ما استودیوهای زیر مجموعه خود را با دقت و وسواس زیادی انتخاب می‌کنیم. خرید قبلی ما به سال ۲۰۱۹ باز می‌گردد. جایی که تصمیم گرفتیم اینسامنیاک گیمز را به جمع خود اضافه کنیم. تصمیمی که تا کنون به خوبی از آن نتیجه‌ گرفته‌ایم. ما همواره به دنبال استودیوهایی هستیم که معیارها، ارزش‌ها و جاه‌طلبی‌های آن‌ها به ما نزدیک باشد و بتوانند به خوبی با تیم ما هماهنگ شوند و همکاری داشته باشند تا بتوان روی آینده‌ آن‌ها سرمایه گذاری کرد.

ظاهرا استودیو بلوپوینت که از اول نسل هشتم دائما با سونی در حال همکاری بوده، هدف بعدی شرکت ژاپنی است و با توجه به اطلاعاتی که وبسایت پلی استیشن ژاپن فاش کرد، ظاهرا بزودی خبر نهایی شدن قرارداد خرید این استودیو نیز منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: