فروش کلی فیلم F9

فیلم F9 با افتتاحیه ۷۰ میلیون دلاری رکورد شکنی کرد

توسط علیرضا قطبی در ۸ تیر ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۵

فیلم “F9” در افتتاحیه خود در آخر هفته با فروش ۷۰ میلیون دلار در گیشه داخلی از همگی فیلم‌های اکران شده شده در طول همه‌گیری ویروس کرونا پیشی گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم ترسناک “یک مکان ساکت: بخش ۲”  از استودیوی پارامونت رکورددار قبلی این عنوان بود که در ماه می با فروشی کمتر از ۵۰ میلیون دلار اکران شد. افتتاحیه‌های سینمایی دیگر شامل فیلم “گودزیلا در برابر کونگ” با فروش ۳۲.۲ میلیون دلار در آخر هفته در ماه آوریل و فیلم “کروئلا” با فروش ۳۷.۴ میلیون دلار در ماه می است.

فروش کلی فیلم “F9” با ۳۷.۹ میلیون دلار دیگر در گیشه جهانی از زمان اولین اکران خود در ماه می در خارج از آمریکا و کانادا به ۴۰۵ میلیون دلار رسید.

پول درگارابدیان، تحلیلگر ارشد رسانه در شرکت کام اسکور در این باره گفت:

فروش آخر هفته فیلم “F9” نشان میدهد که تصمیم استودیوی یونیورسال در اوایل همه‌گیری ویروس کرونا برای تغییر تاریخ اکران به سال ۲۰۲۱ کاری مطلقاً درست بوده است.

شایان ذکر است که اکران این فیلم همزمان با از بین رفتن محدودیت‌های مربوط به همه‌گیری کرونا و افزایش تعداد سالن‌های نمایش است. طبق داده‌های شرکت کام اسکور، ۸۰ درصد سالن های سینما در آمریکای شمالی در آخر هفته باز بودند.

با افزایش نرخ واکسیناسیون و کاهش مبتلایان به ویروس کرونا، اعتماد تماشاگران برای بازگشت به سینماها افزایش یافته است. این تماشاگران همچنین مخاطب عناوین سینمایی هستند که در آینده‌ای نزدیک در سینما اکران خواهند شد، عناوینی که تنها در سینما قابل تماشا خواهند بود و تا مدت مدیدی در شبکه‌های استریم پخش نخواهند شد.

در هفته‌های آینده فیلم‌های پرانتظاری مانند “بیوه سیاه“، “گشت‌وگذار در جنگل”، “هرج‌ومرج فضایی ۲” و “چشمان مار” روی پرده سینما می‌روند.

در اواخر تابستان و در فصل پاییز نیز، فیلم‌های “تلماسه“، “مرد آزاد“، “جاودانگان”، “شوالیه سبز“، “جوخه انتحاری“، “ونوم: بگذارید کارنیج بیاید“، ” مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ” و دنباله جدید جیمز بازند “زمانی برای مردن نیست” اکران خواهند شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: