تریلر جدید Tales of Arise

تریلر جدید Tales of Arise به کاراکتر Shionne می‌پردازد

توسط حسین بازدید در ۷ تیر ۱۴۰۰ , ۱۸:۲۳

تریلر جدید Tales of Arise روی دومین کاراکتر اصلی آن یعنی Shionne تمرکز دارد و به معرفی کامل او می‌پردازد. با دنیای بازی همراه باشید.

باندای نامکو در ادامه‌ی پخش تریلرهای معرفی کاراکترهای بازی Tales of Arise که با شخصیت Alphen شروع شد، این بار به سراغ شیون (Shionne) رفته است. در این تریلر به معرفی کامل او پرداخته و قدرت‌های او توضیح داده شد. شیون که به عنوان دومین پروتاگونیست بازی شناخته می‌شود، از اهالی منطقه Rena است. در ادامه به قدرت‌ها و توانایی‌های او در بازی خواهیم پرداخت.

تریلری که برای آلفن پخش شد، در شناخت ما نسبت به کاراکتر تاثیر زیادی داشت؛‌ کاراکتری که نه تنها حافظه‌اش را از دست داده، بلکه هیچ دردی حس نمی‌کند. حال در تریلر جدید Tales of Arise، به سراغ کاراکتر دیگری می‌رویم. شیون از توانایی‌ای بهره‌مند است که به لطف آن،‌ اگر کسی او را لمس کند دچار برق‌گرفتگی خواهد شد. شیون در استفاده از هنرهای ستاره‌ای یا Astral هم مهارت دارد و بدین سبب، می‌تواند دشمنان را با عناصر جادویی بمباران کند. همچنین او این قابلیت را دارد که از فاصله دور، با اسلحه‌اش شلیک کند. شیون می‌تواند به عنوان پشتیبانی (Support) هم نقش ایفا کند و در مواقع ضروری، نوار سلامتی بقیه کاراکترها را پر کند. پیشنهاد می‌کنیم که این تریلر را حتما تماشا کنید؛ زیرا لحظات چشم‌نواز و جذابی دارد که نباید از دست دهید.

بازی Tales of Arise در روز نوزدهم شهریور برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴،‌ Xbox Series X|S،‌ ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. اگر باندای نامکو به همین روال پیش رود، باید انتظار تریلری بدین گونه برای شخصیت‌های Rinwell، Hootle، Law، Kisara و Dohalim il Qaras را داشته باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: