شایعه: قرارداد ایکس باکس و کوجیما در نزدیکی امضا شدن

توسط مهتاب جهاندار در ۷ تیر ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۸

در اوایل سال جاری بود که شایعه شد کوجیما به همراه استودیو کوجیما پروداکشن به دنبال همکاری با مایکروسافت برای توسعه انحصاری ایکس باکس هستند. اگرچه این شایعه از بین نرفته اما باری دیگر اخباری پیرامون آن منتشر شد. با دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی در پادکست جدید Jeff Grubb از GamesBeat، اولین موضوعی که به آن پرداخته شد، ماجرا قرارداد میان ایکس باکس و کوجیما بود. Jeff Grubb بیان داشت که این قرارداد در نزدیکی امضا شدن است و بعید بوده دیگر رد شود. Grubb همچنین افزود که اخیرا مایکروسافت Kim Swift توسعه دهنده بازی Portal و Left 4 Dead را برای مدیریت ارشد تیم Xbox Cloud Gaming استخدام کرده، فردی که قرار است با کوجیما برای بازی بعدی همکاری کند.

Grubb دقیقا گفته است:

Kim Swift فردی که در توسعه بازی Portal و Left 4 Dead نقش داشته و پیشتر هم در پروژه Stadia گوگل نیز حضور داشت، برای همکاری با کوجیما و بازی جدید آن وارد کار شده است. اگرچه ایکس باکس دقیقا اعلام نکرد که به دنبال همکاری با کوجیما است اما پیشتر اعلام کرد که با توسعه دهندگان مستقل همکاری می‌کند.

همیشه شایعات پیرامون عناوین آینده وجود دارد و این گزارش هم باید شایعه تلقی شود، زیرا شرکت‌ مایکروسافت یا کوجیما خود رسما آن را تایید نکردند. پیشتر شایعه شد کوجیما با سونی در حال توسعه یک انحصاری برای پلی استیشن ۵ است که بعدها تکذیب شد. حال هم شایعه ساخت انحصاری برای ایکس باکس قوت گرفته و باید منتظر ماند تا رسما تایید و معرفی شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: