تریلر جدید بازی Lost Judgment

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Lost Judgment به معرفی شخصیت Kazuki Soma می‌پردازد

توسط محسن شجاعی در ۷ تیر ۱۴۰۰ , ۱۹:۳۳

در تریلر جدید بازی Lost Judgment صداپیشه مشهور آقای Hiroshi Tamaki به معرفی شخصیت Kazuki Soma و نقش وی در بازی می‌پردازد. Soma یکی از اعضای سابق یاکوزا است که اکنون رئیس یکی شبکه از اوباش زیرزمینی است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از سه سال از گذشت عرضه بازی Judgment نسخه اسپین آفا مجموعه یاکوزا، بالاخره قرار است دنباله این بازی اواخر سال میلادی جاری منتشر شود. سازندگان با طرفداران وعده دادند در این بازی شاهد حضور شخصیت‌های قدیمی و مجبوب نسخه اول و حتی برخی از شخصیت‌های مجموعه یاکوزا باشیم. البته بی شک در این بین برخی شخصیت‌های جدید نیز به مجموعه معرفی خواهند شد. چندی پیش استودیو Ryu Ga Gotoku از یکی از این شخصیت‌ها به نام «Jin kuwana» رونمایی کرد و اکنون نوبت به فرد دیگری رسیده‌است.

صدا پیشه مشهور، آقای Hiroshi Tamaki در تریلر جدید بازی Lost Judgment درباره شخصیت Kazuki Soma و روند چان بخشیدن و اجرای کردن وی صحبت می‌کند. Soma یکی از اعضای سابقه گروه یاکوزا است که اکنون رهبر شبکه‌ای از مافیا و اوباش زیرزمینی است. آقای Tamaki این شخصیت را با بینش اما، سرد و گوشه گیر توصیف می‌کند. در نگاه اول شاید Kazuki Soma یک فرد بی منطق و بی‌رحم جلوه کند اما، با گذر زمان و پیشرفت در بازی، ممکن است نظر مخاطب درباره وی تغییر کند.

Lost Judgment روز جمعه دوم مهر ماه برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و PS4 منتشر خواهد شد.

شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: