بازی Halo Infinite دارای فصل‌هایی با ویژگی‌های گسترده است

توسط مهتاب جهاندار در ۶ تیر ۱۴۰۰ , ۲۲:۱۰

طی کنفرانس E3 2021 مایکروسافت شاهد رونمایی بخش مولتی پلیر بازی Halo Infinite بودیم. به تازگی استودیو ۳۴۳ اینداستریز تصمیم گرفته جزئیات بیشتری درباره این اثر جدید دردسترس قرار دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

طی پست Inside Infinite، رایان پارادیس از کارگردان‌های بازی Halo Infinite به همراه کریستوفر بلوم طراح ارشد این عنوان، جزئیات جدیدی به اشتراک گذاشتند. گفته شده هر سه ماه یک بار شاهد فصل جدید این بازی خواهیم بود که شامل محتویات تازه خواهد شد و بازیکنان را با آیتم‌های جدید همراه می‌سازد.

آقای بلوم اظهار داشت:

ما مصمم هستیم در هر فصل تجربه جدیدی را به بازیکنان ارائه دهیم. ما با بررسی محتویات افزوده شده تصمیم گیری می‌کنیم که چه محتوای دیگری باید افزوده شود. در صورت عدم واکنش مثبت یک بخش، روی بهبود آن تلاش می‌کنیم. قصد داریم با مشاهده بازخورد طرفداران و بازیکنان، همیشه محتواهای باکیفیت ارائه دهیم. علاوه بر شخصی سازی قابل توجه، بازیکنان می‌توانند تغییرات گسترده‌ای را مشاهده کنند که در بهبود تجربه بازی موثر است.

کریستوفر بلوم افزود که بروزرسانی‌ها شاید به سرعت منتشر نشوند اما تیم استودیو ۳۴۳ اینداستریز سعی دارد تا در سریع‌ترین زمان و طبق برنامه ریزی آپدیت و پچ‌هایی را در اختیار بازیکنان بگذارند. ایشان همچنین درباره فصل اول بازی Halo Infinite بیان داشته:

هر هفته سعی می‌کنیم فعالیت بیشتری برای گیمرها در نظر گیریم و برخی هفته‌ها نیز پاداشی در نظر می‌گیریم.

به گفته تیم سازنده در برخی رویدادها جوایزی موسوم به Fracture ارائه می‌شود. تصویر شاخصی که مشاهده می‌کنید نیز یکی از پاداش‌های داخل بازی خواهد بود. اخیرا مایکروسافت اعلام کرد بزودی تاریخ انتشار Halo Infinite را مشخص می‌کنند و نمی‌خواهند تاریخ تقریبی که احتمال تغییر آن وجود دارد و موجب ناامیدی طرفداران می‌شود، اعلام کنند.

این عنوان برای رایانه شخصی، ایکس باکس سری ایکس و اس در دست ساخت قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: