جونجی ایتو

مانگا The Lighthouse توسط جونجی ایتو به تصویر کشیده می‌شود

توسط علیرضا قطبی در ۶ تیر ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۷

هنرمند مشهور مانگا جونجی ایتو در حال تصویرسازی مانگایی بر اساس فیلم تحسین شده و وحشتناک “The Lighthouse” به کارگردانی رابرت اگرز است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت کمیک ناتالی، مانگایی کوتاه را با اقتباس از این فیلم تهیه کرده که با اکران فیلم “The Lighthouse” در ماه آینده یعنی ۲۱ ژوئیه در سینماهای ژاپن توزیع خواهد شد. با توجه به عکس‌های منتشر شده این مانگا خلاصه‌ای کوتاه از داستان فیلم را به مخاطبان ارائه می‌کند ایتو در این کمیک به زیبایی اتمسفر و فضای سرد فیلم را به تصویر کشیده است.

جونجی ایتو

داستان فیلم “The Lighthouse” در دهه ۱۸۰۰ رخ می‌دهد و قصه دو نگهبان فانوس دریایی را به نام نام توماس ویک (ویلم دفو) و افریم وینسلو (رابرت پتینسون) را روایت می‌کند که با یکدیگر در یک جزیره دورافتاده گیر افتاده‌اند و آرام آرام به جنون کشیده می‌شوند، این فیلم بخاطر سبک منحصر به فرد خود با بسیاری از کارهای قبلی ایتو، به ویژه “اوزوماکی” مقایسه شده است. گفته شده که جونجی ایتو خود یکی از طرفداران بزرگ فیلم است و احتمالاً در تصمیم‌گیری برای اقتباس فیلم به شکل مانگا، نقشی اساسی داشته است.

فیلم “The Lighthouse” توسط رابرت و مکس اگرز نوشته شده و با استفاده از تجهیزات دهه‌ ۱۹۲۰ و ۴۰، و دوربین ۳۵ میلیمتری بصورت سیاه و سفید فیلم‌برداری شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: