بازی Rainbow Six Extraction

یوبی سافت: بازی Rainbow Six Extraction کاملا با Rainbow Six Siege متفاوت است

توسط محسن شجاعی در ۶ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۳

به گفته کارگردان بازی Rainbow Six Extraction این عنوان با نسخه قبلی مجموعه، Rainbow Six Siege کاملا متفاوت است و به هیچ عنوان نیاز نیست طرفداران Extraction و Siege با یکدیگر درگیر شوند و به دنبال انتخاب بازی بهتر باشند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی شوتر آنلاین Rainbow Six Siege نزدیک به شش سال پیش عرضه شد و از آن زمان تا به امروز رفته رفته به تعداد مخاطبان بازی افزوده شده تا جایی که اکنون این عنوان در زمره پر طرفداران‌ترین بازی‌های چند نفره قرار دارد و تمامی نشان‌ها حاکی از آن هستند که روند رو به رشد بازی ادامه خواهد داشت و مخاطبان بیشتری جذب بازی خواهند شد.

در چنین شرایطی معمولا انتظار می‌رود ناشر بازی تمام تمرکز خود را صرف تولید محتوای بیشتر برای بازی و حفظ و افزایش مخاطبان آن کند. یوبی سافت اما، در جریان رویداد E3 2021 از نسخه جدیدی با پسوند Extraction رونمایی کرد. در این بازی اوپراتورهای Siege و مکانیزم‌ها آشنای آن در قابل PvE به نبرد موجودات فضایی می‌روند. حال پرسش مهمی مطرح می‌شود: آیا طرفداران مجموعه باید از میان این دو بازی یکی را انتخاب کنند و نبرد و درگیری‌ها لفظی میان طرفداران بازی Rainbow Six Extraction و Rainbow Six Siege شکل خواهد گرفت؟

آقای Patrik Méthé، کارگردان Extraction در مصاحبه‌ای با وبسایت GameSpot اعلام کرد با توجه به اینکه هر کدام از این دو بازی دارای ویژگی‌های خاص خود با گیم‌پلی و سرعت متفاوتی هستند، نه تنها یوبی سافت هیچ درگیری احتمالی را پشبینی نمی‌کند، بلکه انتظار دارد کاملا دو گروه متفاوت از جامعه مخاطبین جذب هر یک از دو بازی شوند و حتی برخی به تجربه هر دو مشغول شوند: مواقعی برای تجربه حس نبرد و رقابت در Siege و برای تجربه گیم‌پلی با دوستان خود روی حالت کو-آپ در Extraction.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: