تاریخ عرضه بازی Halo Infinite

شایعه: تاریخ عرضه بازی Halo Infinite برای ماه نوامبر برنامه‌ریزی شده است

توسط حسین بازدید در ۵ تیر ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۶

تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای شناخته‌شده، تاریخ عرضه بازی Halo Infinite را در اواسط ماه نوامبر پیش‌بینی می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

بعد از نمایش E3 مایکروسافت و تریلر جدید بازی Halo Infinite، باری دیگر این بازی در صدر اخبار و توجهات قرار گرفت. مخصوصاً که نمایشی کامل و جامع در باب بخش چندنفره آن هم ترتیب داده شد. از این‌که عناصر سند باکس آن چه تغییراتی داشته و سیستم بتل پس بازی چگونه کار می‌کند. با این حال هنوز خبری از تاریخ دقیقی برای عرضه هیلو اینفینیت نیست. فیل اسپنسر و استودیوی ۳۴۳ industries با اطمینان از عرضه بازی در تعطیلات سال ۲۰۲۱ می‌گویند؛ اما تا به الان مشخص نشده که چه روزی باید منتظر بازی باشیم.

اخیرا فیل اسپنسر به همه مخاطبان و رسانه‌ها اطمینان داد که بازی در تعطیلات ۲۰۲۱ منتشر حواهد شد. آن‌ها یک بازه‌ی ۳ تا ۴ هفته‌ای را برای عرضه بازی در نظر داشتند اما هنوز روز مشخصی ندارد. حال به نظر می‌رسد که اکشن اول شخص استودیو ۳۴۳ در ماه نوامبر به دست مخاطبان هیلو خواهد رسید. به تازگی اینسایدری به نام تام هندرسون (Tom Henderson) در توییتر خود اعلام داشت که هیلو اینفینیت در اواسط ماه نوامبر عرضه خواهد شد. هندرسون اینسایدر قابل اعتماد و مطمئنی شناخته می‌شود. اطلاعاتی که از بازی Battlefield 2042 فاش کرد، اکثرا درست از آب درآمد. پس این ادعای او هم می‌تواند منطقی باشد.

با این حال لحن توییت او جای خطا هم دارد. با توجه به توییتی که او نوشته است،‌ این تاریخ می‌تواند عقب بیفتد یا دقیقا در اواسط نوامبر قرار نگیرد. در هر صورت تا زمانی که خود مایکروسافت و استودیو ۳۴۳ از تاریخ عرضه بازی Halo Infinite پرده‌برداری نکنند، نمی‌توان به این گونه اظهارات اعتماد داشت. قطعا با توجه به اصرار اسپنسر برای عرضه بازی در پاییز امسال، نهایتا تا یک یا دو ماه دیگر تاریخ عرضه رسمی آن مشخص خواهد شد. بازی هیلو اینفینیت برای کامپیوترهای شخصی، Xbox Series X|S و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: