بازی Redfall

شایعه: بازی Redfall از سال ۲۰۱۷ در ساخت بوده‌است

توسط محسن شجاعی در ۵ تیر ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۹

بر اساس اطلاعات استخراج شده از پروفایل یکی از اعضای تیم سازنده بازی Redfall مراحل اولیه ساخت این عنوان از سال ۲۰۱۷ آغاز شده بود اما، فاز اصلی ساخت پروژه مدتی بعد از پیگیری شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Deathloop محصول جدید استودیو آرکین اواخر سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های پلی استینش ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. این بازی با وعده ارائه یک شوتر خاص و با دستکاری مفهوم زمان، نوید یک بازی خاص و دارای المان‌های آشنا استودیو را می‌دهد. سونی به مدت یک سال با بتسدا برای حفظ حق انحصار کنسولی خود قرارداد دارد و انتظار می‌رود بعد از این بازی برای پلتفرم‌های دیگر نیز عرضه شود. البته Deathloop تنها پروژه فعلی آرکین نیست و این استودیو از روی یک بازی انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت نیز کار می‌کند. بازی‌ای که پیش از معرفی با اسم رمز Omen شناخته می‌شد. در ردفال مخاطبان به صورت کو-آپ چند نفره به نبرد خون آشام‌هایی در ایالت ماساچوست آمریکا می‌روند.

مطابق شایعات بازی Redfall از مدت‌ها قبل در دست توسعه بوده‌است. یکی از کاربران توئیتر به نام Timur22 تصویری از رزومه کاری سرپست تیم طراخان مراحل استودیو آرکین منتشر کرده‌است که در آن ذکر شده مراحل اولیه پروژه ساخت رد فال نظیر R&D از آگوست سال ۲۰۱۷ آغاز شده بود و با فرض عرضه بازی در تابستان سال ۲۰۲۲ میلادی، می‌توان نتیجه گرفت پروژه ساخت این بازی ۵ سال به طول انجامیده‌است. البته وی در ادامه تاکید کرد فاز اصلی توسعه پروژه تا مدتی بعد و به صورت مشخص‌تر تا عرضه بسته الحاقی «Mooncrash» برای بازی Prey آغاز نشده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: