بازی Fable

فیل اسپنسر: تیم سازنده بازی Fable فوق‌العاده است

توسط امیر جهرمی در ۵ تیر ۱۴۰۰ , ۱۰:۴۳

آقای فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس از استودیو Playground Games، تیم توسعه دهنده بازی Fable و Forza Horizon 5 تمجید به عمل آورد. با دنیای بازی همراه باشید.

اگرچه مایکروسافت در رویداد E3 2021 نمایش قدرتمندی داشت، اما عدم وجود برخی از بازی‌ها مانندPerfect Dark ، State of Decay 3 و Fable قطعاً احساس می‌شد. شایعه شده است که بسیاری از این عناوین فعلآ منتشر نمی‌شوند و ممکن است مدتی طول بکشد تا نمایش مناسبی برای چیزی مانند بازی Fable ارائه شود. فیل اسپنسر، رئیس Xbox، در پادکست Dropped Frames (از طریق VGC) صحبت کرد و هیچ چیز بزرگی برای فاش کردن نداشت اما استودیو Playground Games را تحسین کرد.

اسپنسر با اشاره به پروژه اخیر آن‌ها یعنی Forza Horizon 5 به عنوان نمونه اظهار داشت: «تنها چیزی که واقعاً می‌توانم در مورد Fable بگویم این است که با توجه ساخته‌های قبلی استودیو Playground Games و اینکه آنها همیشه استانداردهای خود را بالاتر می‌برند، مردم فقط باید به مدیر استودیو و تیم آن اطمینان کنند. آن‌ها همان سطح تمرکز همیشگی را روی توسعه عنوانی که ما می‌دانیم برای طرفداران Xbox بسیار مهم است می‌گذارند. بنابراین، ما هم برای نمایش جدید بازی هیجان‌زده هستیم.»

با اینکه هنوز چیزی مشخص نیست اما نمی‌توان تخصص و تجربه استودیو Playground Games را انکار کرد، خصوصاً با توجه به عملکرد سری Forza Horizon تاکنون. تیم توسعه همچنین دارای افراد با استعدادی است که قبلا در Rockstar Games ، Ninja Theory و BioWare کار می‌کردند، در حالی که نویسنده اصلی بازی یعنی Anna Mergill، سابقه کار روی داستان بازی Control را در کارنامه خود دارد. بازی Fable با همان موتور ForzaTech که از Ray-Tracing پشتیبانی می‌کند، ساخته خواهد شد.

این عنوان در حال حاضر برای Xbox Series X / S و PC در دست توسعه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: