رویداد بازی Dying Light 2

رویداد بازی Dying Light 2 دهم تیر ماه برگزار می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۴ تیر ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۹

استودیو تک لند در اکانت توئیتر خود اعلام کرد قصد دارد رویداد بازی Dying Light 2 روز پنجشنبه دهم تیرماه برگزار کند. در این رویداد سازندگان درباره بخش چند نفره و سیستم انتخاب در بازی صحبت می‌کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حتی بعد از اینکه تریلر جدید داینگ لایت ۲ در رویداد E3 امسال منتشر شد و زمان زیادی هم از انتشار این تریلر نمی‌گذرد، سازندگان همچنان قصد دارند اطلاعات و جزئیات بیشتری از پروژه خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارند. استودیو تک لند اعلام کرد قصد دارد رویداد بازی Dying Light 2 را روز پنحشنبه دهم تیر ماه (یکم جولای ۲۰۲۱) ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار کند. آقای Dawid Lubryka رئیس تیم انیماتورهای بازی در مصاحبه‌ای با وبسایت Game Informer اعلام کرد آن‌ها هنوز تمامی انواع مختلف زامبی‌ها و دشمنان موجود در بازی را معرفی نکرده‌اند و برای این رویداد یک غافلگیری برای هواداران تدارک دیده‌اند.

آقای Lukasz Burdka برنامه نویس ارشد استودیو نیز در مصاحبه‌ای درباره بخش چند نفره بازی صحبت کرد. به گفته وی زمانی که مخاطب وارد بخش کو-آپ می‌شود می‌تواند نتایج انتخاب‌های خود و تاثیری که در جهان بازی داشته‌است را مشاهده کند اما، این انتخاب چه تاثیری روی جهان یک بازیکن دیگر با انتخاب‌های متفاوت دارد؟ به گفته آقای Burdka میزبان باید تمامی تصمیمات را به تنهایی بگیرد و سیار بازیکنان می‌توانند نظاره‌گر تصمیمات وی و نتایج و عواقب آن باشند و آن را به تصمیمات خود مقایسه کنند.

Dying Light 2 Stay Human شازندهم آذرماه سال جاری (هفتم دسامبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS5 ،PS4 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: