بازی Spectrum

بازی Spectrum بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک استور است

توسط محسن شجاعی در ۴ تیر ۱۴۰۰ , ۱۶:۴۶

شکرت اپیک گیمز بازی رایگان بعدی فروشگاه خود را مشخص کرد. بازی Spectrum قرار است از اول جولای جایگزین دو عنوان Horizon Chase Turbo و Sonic Mania شود. این بازی تا هشتم جولای در اختیار کاربران پیک استور خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

به سنت همیشگی اپیک گیمز با نزدیک شدن آغاز یک ماه میلادی دیگر، زمزمه‌ها و حدس و گمان‌ها برای بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک استور آغاز شده‌است. مطابق چند هفته اخیر پیش از اعلام رسمی شرکت و آغاز دور عرضه رایگان بازی، نام بازی رایگان بعدی فروشگاه مشخص شده‌است. عنوان Spectrum ساخته Dan Smith قرار است از یکم جولای (۱۰ام تیرماه) در این فروشگاه به رایگان در اختیار کاربرا قرار می‌گیرد و جایگزین دو بازی Horizon Chase Turbo و Sonic Mania می‌شود. این دو عنوان در حال حاضر تا تاریخ مذکور در اپیک استور رایگان هستند.

در بازی Spectrum مخاطب در نقش فردی قرار می‌گیرد که کاملا ناآگاه خود را در یک هتل Penrose می‌یابد. علی رغم اینکه به ظاهر این هتل آرام است و خدمه عجیب آن رفتا دوستانه‌ای دارند اما، فضا این هتل چندان مطلوب نیست و احتمالا نمی‌شود از آن به اختیار خارج شد. مخاطب باید پرده از اسرار و رمز و راز این هتل بردارد و بفهمد چگونه در این مکان مرموز حضور دارد.

سبک این بازی پازل و معمایی است و برای موفق شدن در آن باید با یک سری چازل که احتیاج به دانشی از رنگ‌ها دارد، کلنجار رفت. این عنوان سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 ،PC و رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال منتقدان قرار گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: