شرکت Playdemic

کمپانی EA شرکت Playdemic را از استودیو WB Games خریداری کرد

توسط امیر جهرمی در ۴ تیر ۱۴۰۰ , ۰۹:۵۳

کمپانی EA می‌گوید توسعه دهنده بازی موبایل Golf Clash یعنی شرکت Playdemic نه تنها به مجموعه عناوین ورزشی و خدمات آنها اضافه می‌شود، بلکه به گسترش حضور در عرصه موبایل نیز به آن‌ها کمک می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی EA همیشه به دنبال گسترش حضور خود در بازار موبایل بوده است. این کمپانی عاشق هر کاری در ارتباط با سرویس‌های زنده است و تمایل زیادی به لذت بردن از موفقیت بزرگ در بازی‌های ورزشی دارد.

اخیرا به صورت رسمی تأیید شده است که EA توسعه‌دهنده بازی‌های تلفن همراه یعنی Playdemic را از WB Games و شرکت مادر WB AT&T به مبلغ ۱.۴ میلیارد دلار وجه نقد خریداری کرده است. شرکت Playdemic با عنوان Golf Clash که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد شناخته می‌شود. این عنوان از زمان راه‌اندازی تاکنون بیش از ۸۰ میلیون بازیکن در iOS و Android به‌دست آورده است.

به دلیل همین موفقیت است که الکترونیک آرتز مجبور به پرداخت قیمت هنگفتی شد. با این حال، برای کمپانی EA که می‌خواهد رشد بازی‌های موبایل، بازی‌های ورزشی و خدمات زنده خود را افزایش دهد، این معامله طبیعی است.

بنابراین، گزارشات سال گذشته مربوط به فروش استودیوهای WB Games توسط شرکت مادر AT&T و حضور کمپانی EA بعنوان یکی از علاقه‌مندان به خرید آنها صحت داشته است‌.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: