زمان پخش مراسم EA Play

زمان پخش مراسم EA Play مشخص شد

توسط حسین بازدید در ۳ تیر ۱۴۰۰ , ۱۷:۳۰

الکترونیک آرتز از زمان پخش مراسم EA Play پرده‌برداری کرد و نمایش زنده EA در شب بیست و دوم ماه تیر پخش خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا یک ماهی می‌شود که الکترونیک آرتز از تاریخ مراسم EA Play رونمایی کرده است. طبق اعلامیه EA، سی و یکم تیرماه باید منتظر مراسم زنده‌ی الکترونیک آرتز،‌ تحت عنوان EA Play باشیم. ظاهراً باید منتظر اخبار جدید و رونمایی‌های تازه در این نمایش باشیم. همان‌طور که تقریبا کم‌تر از یک‌ماه با مراسم این شرکت فاصله داریم، جزئیات بیشتری از آن، همانند زمان پخش مراسم EA Play منتشر شد.

طبق توییتی که EA منتشر نمود، پیش نمایش EA Play در روز سی و یکم تیرماه، ساعت ۹:۳۰ شب به وقت ایران شروع خواهد شد. سپس مراسم اصلی آغاز می‌شود. اطلاعات دیگری از قبیل این‌که این پیش‌نمایش چقدر طول خواهد کشید یا منتظر چه‌جور اخباری در آن باشیم، مشخص نشدند. اما با این حال به‌دنبال توییت قبلی، الکترونیک آرتز از مجری مراسم هم نام برد. میزبان امسال EA Play، کشتی‌گیری به نام خاویر وودز (Xavier Woods) که به عنوان Austin Creed هم شناخته می‌شود، است.

اطلاعات فاش‌شده‌ی اخیر نشان می‌دهند که EA به دنبال احیای یکی از IPهایش است و همین خبر، هیجانات زیادی را حول مراسم EA Play ایجاد کرده است. گزینه اصلی برای این شایعه، بازگشت سری محبوب Dead Space است. در همین حین، الکترونیک آرتز تائید کرده است که جزئیات بیشتری از حالت جدید بازی Battlefield 2042 به اشتراک خواهد گذاشت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: