مایکروسافت تمایل به ساخت نسخه جدید بازی Killer Instinct دارد

توسط مهتاب جهاندار در ۳ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۱۳

چند سالی است که خبری از نسخه جدید بازی Killer Instinct نشده و مایکروسافت هم تاکنون اظهار نظری درباره آینده این فرنچایز مبارزه‌ای نکرده اما گویی قرار است بزودی شاهد نسخه جدیدی باشیم. با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا فیل اسپنسر مدیرعامل ایکس باکس طی مصاحبه با وب سایت VGC اظهار نظری درباره آینده سری بازی Killer Instinct داشته است. او بیان داشت که عناوین جذابی در فهرست ما قرار دارند که تمایل داریم به سمت آنها برویم.

وی افزود هنگامی که ایکس باکس به انتشار بازی Killer Instinct برای ایکس باکس وان پرداخت، بازخورد مثبت بود. او بیان داشت که بارها درباره آینده بازی Killer Instinct صحبت شده و باید بدانید که این فرنچایز در قلب و روح ما جای دارد و تمایل داریم به ادامه آن بپردازیم.

اسپنسر افزود بسیار حیاتی است که در فرصت و با تیمی مناسب ادامه این فرنچایز ساخته شود. ایشان بیان کردند که عدم انتشار نسخه جدید به دلیل عدم تمایل مایکروسافت نیست، بلکه این فرصت بوده که بدست نیامده است.

کار ساخت بازی Killer Instinct سال ۲۰۱۳ برعهده استودیو Double Helix بود و دو فصل بعدی نیز توسط Iron Galaxy توسعه یافت. پس از اینکه استودیو Double Helix توسط آمازون خریداری شد، این استودیو اعلام کرده در فرصت مناسب نسخه جدیدی از بازی Killer Instinct را توسعه خواهد داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: