قرارداد شرکت Amblin استیون اسپیلبرگ با نتفلیکس

قرارداد Amblin استیون اسپیلبرگ با Netflix

توسط آشنا علی‌پور در ۲ تیر ۱۴۰۰ , ۲۰:۲۶

 Amblin استیون اسپیلبرگ با نتفلیکس قرارداد چند فیلم بلند می‌بندد

شرکت فیلم‌سازی و استودیو Amblin با شبکه نتفلیکس قرارداد بست. شرکت Amblin که متعلق به استیون اسپیلبرگ است قرارداد جدیدی را با این غول صنعت سرگرمی امضا کرده است. طبق این قرارداد، شرکت Amblin هرسال چند فیلم برای نتفلیکس تولید خواهد کرد. این قرارداد منافاتی با قرارداد Amblin و استودیو یونیورسال نخواهد داشت. بنا بر گفته‌‌‌های نشریه هالیوود ریپوتر، استیون اسپیلبرگ قرار است چند فیلم برای نتفلیکس و چند فیلم دیگر برای یونیورسال بسازد.

استیون اسپیلبرگ در مصاحبه‌اش گفته بود: «هدف اصلی ما در شرکت Amblin همواره داستان‌سرایی خواهد بود. از همان لحظه‌ای که من و تد در مورد شراکت صحبت کردیم، مشترک بودن این هدف برای هردوی مشخص بود. تد ساراندوس، یکی از مدیران نتفلیکس و مدیر اصلی محتوایی است. این شراکت یک فرصت طلایی است که بتوانیم با هم داستان‌‌‌های جدیدی بگوییم و با راه‌‌‌های جدیدی با مخاطبان ارتباط برقرار کنیم. ما هم چنان در کنار خانواده و دوستان قدیمی‌مان در یونیورسال داستان و فیلم خواهیم ساخت. حالا با تد روش جدید برای پخش فیلم را تجربه خواهیم کرد. این تجربه برای من خیلی رضایت‌بخش خواهد بود و بی‌صبرانه منتظر آغاز کار و همکاری با تد، اسکات و تمامی افراد تیم نتفلیکس هستم.»

طبق اخبار درز یافته، قرارداد جدید برای شرکت Amblin استیون اسپیلبرگ بسیار پرسود خواهد بود. با این قرارداد Amblin تعداد فیلم‌هایش را افزایش دهد چراکه این قرارداد «هیچ محدودیتی در رابطه با بودجه یا سبک و ژانر فیلم» ندارد.

تد ساراندوس افزود: «استیون یک رهبر و آرمان‌گرای خلاق است؛ مانند بسیاری دیگر، دوران کودکی و نوجوانی من نیز با داستان‌‌‌ها و شخصیت‌‌‌های او شکل‌گرفته است. داستان‌هایی که همچنان محبوب، هوشیار کننده و الهام‌بخش هستند. بی‌صبرانه منتظر شروع همکاری با شرکت Amblin هستیم. نتفلیکس مفتخر است که در شروع این برهه از تاریخ فعالیت‌‌‌های سینمایی استیون، با شرکت Amblin همراه هستیم.»

پروژه‌های جدید Amblin

پروژه‌‌‌های جدید شرکت Amblin استیون اسپیلبرگ شامل این موارد هستند:

  • فیلم زندگی‌نامه خود اسپیلبرگ با بازی پاول دانو و میشل ویلیامز (با همکاری یونیورسال ساخته خواهد شد)؛
  • فیلم کمدی Easter Sunday که در مراحل پایانی ساخت قرار دارد؛
  • فیلم Last Voyage of the Demeter در ژانر وحشت که فیلم‌برداری آن همین تابستان در اروپا کلید خواهد خورد؛
  • فیلم کمدی و درام به نام The Good House که ساخت آن به پایان رسیده است؛
  • فیلم عملی تخیلی به نام Distant.
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: