فیلم Furry of the Gods

فیلم Fury of the Gods قسمت دوم Shazam! و عکس‌‌‌های جدید Helen Mirren

توسط آشنا علی‌پور در ۲ تیر ۱۴۰۰ , ۲۰:۰۵

 حضور Helen Mirren در عکس‌‌‌های جدید Shazam! Fury of the Gods

مراحل تولید فیلم Shazam! Fury of the Gods هم چنان ادامه دارد. چندی پیش کارگردان عکس‌‌‌های جدیدی از بازیگران را درصحنه فیلم‌برداری منتشر کرد. حالا عکس‌های جدید در اینترنت پخش شده‌اند. در این عکس‌‌‌های جدید Helen Mirren را در یونیفرم شخصیتش می‌توان دید. Helen Mirren برنده اسکار بوده و ۵۷ سال سن دارد. Helen Mirren قرار است نقش Hespera را بازی کند که شخصیت منفی فیلم است. به نظر می‌رسد این شخصیت کاملاً جدید است. چراکه در کمیک‌‌‌های DC، اثری از شخصیتی به نام Hespera وجود ندارد. پیش‌تر گفته‌شده بود که شخصیت Hespera، «دختر Atlas» است. Atlas یکی از شخصیت‌‌‌های کتاب‌های مصور DC است که بار آسمان را به دوش می‌کشد. Helen Mirren قرار است در این فیلم با لوسی لیو هم‌بازی شود. لوسی لیو در قالب شخصیت منفی کالیپسو (Kalypso)، خواهر Hespera ایفای نقش خواهد کرد.

شخصیت‌های منفی فیلم !Shazam

اما در فیلم جدید بعضی شخصیت‌‌‌ها حضور نخواهند داشت. مارک استرانگ بازیگر نقش دکتر سیوانا، شخصیت منفی اولین فیلم Shazam! در این فیلم حضور نخواهد داشت. وی در یک مصاحبه با سایت ComicBook.com چنین گفته بود: «من در قسمت بعدی حضور نخواهم داشت. بالاخره، بالاخره اجازه دارم این را اعلام کنم. مدتی بود که مجبور بودم جلوی زبانم را بگیرم که این را نگویم. فیلم‌برداری فیلم Shazam! Furry of the Gods قرار است به‌زودی در آتلانتا شروع شود. خیلی خوشحالم که به‌جای من شخصیت منفی  را Helen Mirren و لوسی لیو بازی خواهند کرد. از نظر من این دو نفر ضدقهرمان‌‌‌های بسیار خوبی می‌شوند. منظورم این است که نگاهی به بازی اما تامپسون و اما استون در Cruella بیندازید. دیگر وقت آن است که ضدقهرمان‌‌‌های مؤنث بیشتری ببینیم.»

البته استرانگ این را هم گفت که ممکن است در آینده برگردد: «خب، شاید کارشان با Mister Mind تمام شود و بخواهند برگردند عقب‌تر، کسی چه می‌داند.»

دیوید اف سندبرگ باری دیگر کارگردان فیلم Shazam! Furry of the Gods را بر عهده خواهد داشت. سال قبل، در گردهمایی دیجیتال DC FanDome، وی در مورد تغییر ناگهانی شخصیت‌ منفی داستان با هواداران صحبت کرده بود. سندبرگ در مورد ضدقهرمانانی که در Shazam! Fury of the Gods  حضور خواهند داشت غیرمستقیم گفته بود:

«نمی‌توانم مستقیماً در مورد ضدقهرمان یا ضدقهرمان‌‌‌های این فیلم صحبت کنم، اما فکر می‌کنم که عده زیادی متعجب خواهند شد. این تغییرات تا حدی غیرمنتظره خواهند بود.»

بازیگران فیلم Shazam! Furry of the Gods

در فیلم Shazam! Fury of the Gods بسیاری از بازیگران قبلی حاضر خواهند بود. بیلی باتسون (آشر آنجل) و خانواده‌اش، فردی (جک دایلان گریزر)، یوجین (ایان چن)، پدرو (خوان آرماند)، دارلا (فیته هرمان) و ماری (گریس فولتون) باری دیگر در Shazam حضور خواهند داشت. زاخاری لوی نیز همچنان نقش قهرمان اصلی را بر عهده دارد. به خاطر پاندمی کووید ۱۹ روند فیلم‌برداری دچار اختلال شد. در طی قرنطینه‌‌‌های پی‌درپی، سه بار فیلم‌برداری قسمت دوم shazam! به تعویق افتاده بود. در حال حاضر تاریخ اکران فیلم روی پرده‌‌‌های سینما، ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ دی ۱۴۰۱) اعلام شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: