ریمستر بازی Legend of Zelda: Skyward Sword

گیم‌پلی ریمستر بازی Legend of Zelda: Skyward Sword نسبت به نسخه اصلی کمی متفاوت است

توسط محسن شجاعی در ۱ تیر ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۳

به گفته نینتندو تفاوت‌های میان نسخه ریمستر بازی Legend of Zelda: Skyward Sword و نسخه اصلی تنها به حلوه‌های بصری و گرافیکی محدود نمی‌شود و این بازی در بخش آموزش و به طور کلی راهنمایی‌های بازی نیز دستخوش تغییرات شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به مواردی که تا به امروز شرکت نینتندو از عنوان The Legend of Zelda: Skyward Sword HD به نمایش گذاشته، می‌توان گفت تفاوت‌های این بازی و نسخه اصلی بسیار محدود و پایه‌ای است تا به جایی برخی معتقدند حتی نباید لفظ “Remaster” را برای آن به کار برد. طبف رنگی بازی به صورت جزئی تغییر کرده و کیفیت اجرایی آن نیز تا حدود بهتر شده و کلید‌های کنترلر بازی نیز بهبود یافته‌است. نینتندو تا به امروز هیچ توضیحات دیگری درباره سایر بهبودهای بازی ارئه نکرده و به اعتقاد برخی تغییرات بازی به همان موارد سطحی محدود می‌شود.

البته پست جدید وبسایت رسمی نینتندو تمامی این شایعات را رد می‌کند. اخیرا نینتندو در پستی به بررسی تفاوت‌های ریمستر بازی Legend of Zelda: Skyward Sword با نسخه اصلی پرداخته‌است. هر چند اکثر مواردی که در این پست ذکر شده، قبلا نیز مشخص شده بود اما، نینتندو وعده اعمال تغییراتی بنیادی را در گیم‌پلی بازی می‌دهد. به عنوان مثال بخش آموزشی بازی بسیار بهتر شده و به طور سیستم راهنمایی بازی به مخاطب در طول ماجراجویی‌های او کاربر پسندتر شده‌است.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD بیست و ششم تیر ماه (۱۶ام جولای ۲۰۲۱) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: