نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding

نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding رده بندی سنی شد

توسط محسن شجاعی در ۱ تیر ۱۴۰۰ , ۱۵:۱۶

موسسه ESRB اخیرا در سایت خود خبر از پایان بررسی نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding داده‌است و مطابق این مقاله ظاهرا به گیم‌پلی این نسخه ویژگی‌های جدیدی اضافه شده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای هیدئو کوجیما در مراسم E3 امسال از یک نسخه ویژه ازآخرین محصول استودیو کوجیما پروداکشنز، بازی Death Stranding رونمایی کرد. این نسخه ویژه قرار است محتوای اضافی و جدیدی را در کنار نسخه اصلی به مخاطبان کنسول پلی استیشن ۵ ارائه کند. هر چند از تریلر معرفی بازی نمی‌شد اطلاعات چندانی برداشت کرد اما، آقای کوجیما اعلام کرد در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیشتری درباره این نسخه منتشر خواهد کرد و حال به لطف اطلاعات مقاله موسسه ESRB، ظاهرا این اطلاعات زودتر از موعد مقررر منتشر شدند.

موسسه ESRB اخیرا نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding را رده بندی سنی کرده‌است و معمولا این بخش جز آخرین قسمت‌های ساخت یک پروژه است که می‌توان نشان دهنده عرضه بازی در آینده‌ای نه چندان دور باشد. زمان رونمایی بازی کوجیما وعده داد در هفته‌های آتی اخبار بیشتری از بازی منتشر شود و با توجه به شایع شدن برگزاری قسمت جدید رویداد State of Play، شاید شاهد حضور استودیو کوجیما پروداکشنز در این رویداد باشیم.

نکته قابل توجه در مقاله ESRB اشاره به وجود بخش مخفی کاری در بازی است. در این مقاله آمده‌است: “در بخش‌هایی از بازی مخاطب می‌تواند به صورت مخفیانه دشمنان را بی‌هوش کند” در صورت صحت این جمله می‌دانیم که این بخش جدید که نسخه PS4 و PC بازی آن را نداشتند، به بازی اضافه شده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: