دنباله بازی Wolfenstein

بتسدا: طرفداران نگران دنباله بازی Wolfenstein نباشند

توسط محسن شجاعی در ۱ تیر ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۸

به گفته معاون بازاریابی جهانی شکرت بتسدا طرفداران نباید نگران دنباله بازی Wolfenstein باشند و استودیو ماشین گیمز برنامه‌های ویژه‌ای برای آینده این مجموعه دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک یکی از برترین کنفرانس‌های E3 امسال متعلق به کنفرانس مشترک بتسدا و مایکروسافت بود و بازی‌های جدید و متنوعی زیادی در این کنفرانس رونمایی شد. یکی از بازی‌هایی که پیش از برگزاری مراسم شایعه حضور آن مطرح شده بود و طرفداران زیادی هم منتظر رونمایی آن بودند، ولفنشتاین ۳ بود. نزدیک به چهار سال از عرضه بازی Wolfenstein 2: The New Colossus می‌گذرد و علی رغم اینکه نسخه فرعی Youngblood سال ۲۰۱۹ عرضه شد، آنطور که باید نتوانست نظر مخاطبان را جلب کند و با توجه به سکوت خبری تیم سازنده، طرفداران نگران آینده این مجموعه هستند.

معاون بازاریابی جهان شرکت بتسدا، آقای بیت هاینز (Pete Hines) در مصاحبه خود با وبسایت Gamespot درباره دنباله بازی Wolfenstein و از طرفداران خواست ابدا نگران نباشند. وی به طور مستقیم هیچ خبر را تایید نکرد و گفت آن‌ها اجازه ندارند درباره عناوین معرفی نشده شرکت نظر دهند ولی به طور ضمنی ساخته شدن دنباله را تایید کرد:

شرکت ما برای ولفنشتاین یا هر مجموعه دیگری که نسخه جدید آن معرفی نشده، برنامه‌های ویژه‌ای دارد و باید صبر کرد تا پروژه به مرحله‌ای برسد تا بتوان درباره آن صحبت کرد. من خود بزرگ‌ترین طرفداران این مجموعه هستم و منتظر معرفی نسخه جدید، پس طرفداران به هیچ وجه نگران نباشند.

استودیو MachineGames مشغول ساخته بازی بر اساس مجموعه فیلم‌های ایندیانا جونز است که البته به گفته آقای هاینز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: