فیلم Shazam! Fury of the Gods

تصویر لباس‌های ابرقهرمانان فیلم Shazam! Fury of the Gods منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۲۶

دیوید اف. سندبرگ، کارگردان فیلم Shazam! Fury of the Gods ،اولین عکس از لباس ابرقهرمانان این فیلم را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این تصویر جدیدترین عکسی است که پس از لو رفتن تصویر لباس زکری لی‌وای در اوایل ماه ژوئن منتشر می‌شود. با این حال، این عکس نمای بهتری را از خانواده شزم در دنباله‌ی جدید آن به ما نشان می‌دهد.

فیلم Shazam! Fury of the Gods

گرچه اولین فیلم Shazam در ابتدا میستر مایند را به عنوان شخصیت شرور دنباله‌ی بعدی معرفی کرد، اما بیلی بتسون در این فیلم در برابر دختران اطلس، هسپریدس (هلن میرن)، کالیپسو (لوسی لیو) و شخصیتی بی‌نام با بازی راشل زیگلر قرار خواهد گرفت. آدام برودی بازیگر نقش فردی فریمن (بزرگسال) پیش از این تأیید کرد که این دنباله فضای کمدی اولین فیلم را همراه با صحنه های مبارزه بیشتر حفظ خواهد کرد.

زکری لی‌وای در نقش شزم، جک دیلان گریز در نقش فردی فریمن، اشر آنجل در نقش بیلی بتسون، مارتا میلانس در نقش ماما روزا، هلن میرن در نقش هسپریس، لوسی لیو در نقش کالیپسو و راشل زیگر از بازیگرانی هستند که در این دنباله جدید هنرنمایی می‌کنند.

فیلم Shazam! Fury of the Gods در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ روی پرده سینما خواهد رفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: