الکترونیک آرتز

شایعه: الکترونیک آرتز قصد دارد یکی از مجموعه‌های قدیمی خود را احیا کند

توسط محسن شجاعی در ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۶

مطابق گزارش‌های جدید شرکت الکترونیک آرتز قصد دارد یکی از مجموعه‌های قدیمی و فراموش شده خود را مجددا در نسل نهم کنسول‌ها احیا کند و در کنفرانس ماه جولای خود به صورت رسمی و کامل این خبر را منتشر خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کنفرانس انحصاری شرکت EA موسوم به EA Play Live  دوم مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود. با توجه به اینکه نزدیک به یک ماه تا برگزاری این رویداد باقی مانده، انتظار می‌رود مسئولان به صورت ضمنی و مستقیم اشاراتی به برنامه‌های خود برای این کنفرانس داشته باشند که این موضوع هنوز محقق نشده‌است. فارغ از اینکه حضور شرکت DICE و بازی  Battlefield 2042 از مدت‌ها قبل تایید شده بود. قرار است سازندگان بیشتر درباره حالت‌های مختلف بازی، بویژه حالات‌ جدید و معرفی نشده بازی صحت کنند. فارغ از نسخه جدید بتلفیلد و احتمالا شبیه‌ سازهای ورزشی، آیا می‌توان انتظار معرفی بازی‌های بزرگ و جدید را نیز داشت؟

مطابق گزارش‌های جدید الکترونیک آرتز از مدت‌ها قبل در تدارک یک خبر مهم و هیجان انگیز برای طرفداران است. آقای جف گراب، خبرنگار مشهور گیمز بیت در استریم اخیر خود اعلام کرد این شرکت قصد دارد یکی از مجموعه‌های قدیمی و فراموش شده خود را مجددا احیا کند و احتمالا آن را در کنفرانس ماه جولای خود رونمایی خواهد کرد. وی از اعلام نام بازی خودداری کرد اما گفت پیشتر در توئیت‌های خود درباره بازی صحبت کرده‌است.

EA پیشتر گفته بود در حال ساخت یک نسخه از مجموعه استاروارز است و باید منتظر ماند و دید آیا منظور آقای گراب همین بازی بوده‌است یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: