داستان بازی Elden Ring

جرج آر.آر. مارتین سال‌ها قبل نوشتن داستان بازی Elden Ring را به اتمام رسانده بود

توسط محسن شجاعی در ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۸

نویسنده مشهور جرج آر.آر. مارتین در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرد وی وظیفه نگارش پیش زمینه داستان بازی Elden Ring را بر عهده داشته و مدت‌ها است از روند توسعه بازی اطلاعی ندارد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

زمانی که اعلام شد نویسنده مشهور مجموعه رمان‌های فانتزی «نغمه آتش و یخ» به عنوان یکی از نویسندگان داستان بازی الدن رینگ فعالیت می‌کند، طرفداران استودیو فرام سافتور و به طور کلی تمامی مخاطبان گیم بسیار برای تجربه این بازی هیجان زده بودند و بی‌صبرانه منتظر تجربه نتیجه همکاری آقای جرج آر.آر. مارتین و میازاکی بودند. ظاهرا نقش آقای مارتین در خلق جهان بازی به اندازه‌ای که طرفداران انتظار داشتند پر رنگ نبوده و وی مدت‌ها قبل بخش خود را به اتمام رسانده بود.

ایشان در مصاحبه‌ای با وبسایت WTTW News Chicago در این باره، اینگونه توضیح داد:

کار من در استودیو مدت‌ها پیش تمام شده بود. ساختن بازی‌های ویدیویی درست مثل تولید یک فیلم سینمایی زمانبر است. آن‌ها [استودیو فرام سافتور] به دنبال جهانی بودند تا بتوانند بازی را روی آن پیاده کنند. جهان در ژانر فانتزی و علمی تخیلی حرف اول را می‌زند. یک جهان با پیش زمینه داستانی قوی درست به اندازه شخصیت‌ها و داستان بازی Elden Ring اهمیت دارد.

ایشان در ادامه تصدیق کردند نگارش یک پیش زمینه داستانی برای جهان بازی بخش اصلی همکاری آن‌ها بوده و باقی موارد را سایر اعضای تیم پیگیری کرده‌اند. استودیو هر از گاهی تصویر از باس‌های بازی و موجودات غول پیکر و سایر موارد جالب برای او ارسال می‌کند اما، همکاری آن‌ها سال‌ها است که به پایان رسیده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: