بازی های ماه جولای Xbox Live Gold

سرویس Xbox Design Lab برای دارندگان کنسول نسل نهمی مایکروسافت در دسترس قرار می‌گیرد

توسط امیر جهرمی در ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۳:۲۲

سرویس Xbox Design Lab در سال ۲۰۱۶ با هدف اجازه دادن به بازیکنان برای شخصی‌سازی کنترلرهای Xbox One خود در دسترس قرار گرفت. حال پس از وقفه‌ای کوتاه برای دارندگان کنسول نسل نهم نیز در دسترس قرار می‌گیرد. با دنیای بازی همراه باشید.

مایکروسافت سرویس Xbox Design Lab خود را باز می‌گرداند. این سرویس به بازیکنان امکان می‌دهد کنترلرهای خود را شخصی‌ سازی کنند. سرویس مذکور در ابتدا در سال ۲۰۱۶ راه‌اندازی شد اما مایکروسافت در اکتبر سال ۲۰۲۰ این سرویس را به منظور به‌روزرسانی خاموش کرد.

حال ظاهراً به‌روزرسانی‌ها انجام شده است و Design Lab امروز بازگشته است و بازیکنان اکنون می‌توانند کنترلرهای Xbox Series X و Xbox Series S خود را شخصی‌ سازی کنند. این سرویس ۱۸ رنگ را برای انتخاب ارائه می‌دهد، از جمله سه رنگ جدید که به طور اختصاصی برای کنترلرهای Xbox Series X | S اضافه شده است: Shock Blue، Electric Volt و Pulse Red.

بازیکنان همچنین می‌توانند بدنه، پشت، راست و چپ ضربه گیرها، آنالوگ‌ها، D-pad، دکمه‌های Menu ،Share و View را شخصی‌ سازی کنند. علاوه بر این، روی هر کنترلر می‌توان Gamertag بازیکن یا یک جمله با حداکثر ۱۶ کلمه حک کرد. جیمز هانتر، مدیر ارشد استراتژی و تجارت در پست وبلاگ Xbox Wire گفت بیشتر رنگ‌های ارائه شده نیز با استفاده از ۳۰٪ مواد بازیافتی ساخته می‌شود. بازیکنان می‌توانند کنترلرهای جدید خود را در وب‌سایت Xbox Design Lab شخصی سازی و سفارش دهند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: