بازی Metro Exodus

تمجید سازندگان بازی Metro Exodus از سخت‌افزار کنسول‌های نسل نهمی

توسط امیر جهرمی در ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۳:۱۳

آقای Ben Archard برنامه‌نویس اصلی بازی Metro Exodus گفت: «به دلیل سخت‌افزار ضعیف، نسل قبل ما محدودیت‌های زیادی داشتیم.» با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Metro Exodus روز گذشته با پشتیبانی از وضوح تصویر ۴k، نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه، قابلیت Ray-Tracing و موارد دیگر برای PS5 و Xbox Series X / S منتشر شد. عناوین استودیو ۴A Games همیشه یکی از بهترین گرافیک‌ها را داشته‌اند. گرچه آخرین بازی آن‌ها برای کنسول‌های نسل گذشته ساخته شده است و جدیدا با بهبود و امکانات جدید برای PS5 و Xbox Series X/S منتشر شده است، اما این عناوین قدرت اصلی کنسول‌های جدید را نشان نمی‌دهد. با این حال، سازندگان تخت تأثیر قدرت کنسول‌های نسل نهم قرار گرفته‌اند.

آقای Ben Archard برنامه‌نویس ارشد استودیو مذکور، در یک میزگرد پرسش و پاسخ مطبوعاتی (از طریق Wccftech) از پردازنده‌های Zen 2 کنسول PS5 و Xbox Series X / S به خاطر ارتقا قابل توجه نسبت به PS4 و Xbox One تمجید کرد.

وی گفت: «آنها پردازنده‌های بسیار خوب و مفیدی هستند. من یک برنامه نویس هستم و محدودیت‌های زیادی برای کار با پردازنده‌ کنسول‌های نسل قبل داشتم. این مشکل معمولا همیشه برای ما وجود داشته است، اما با قدرت پردازنده کنسول‌های نسل نهم دیگر محدودیتی نداریم. بنابراین آنها قطعاً نسبت به نسل قبلی خود پیشرفت چشم‌گیری داشته‌اند.»

وی ادامه داد: «در همین حال، ما تنها بخشی نیستیم که به CPU فشار می‌آوریم، اما تضمین می‌کنیم که آنها پردازنده‌های بسیار خوبی هستند. من فکر می‌کنم بسیاری از بخش‌های توسعه می‌توانند از این افزایش قدرت بهره قابل توجهی ببرند.»

نسخه نسل نهمی بازی Metro Exodus برای PS5 ، Xbox Series X / S و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: