بازی Bayonetta 3

بازی Bayonetta 3 همچنان در دست ساخت است

توسط محسن شجاعی در ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۹

به گفته موئولان نینتندو، روند توسعه بازی Bayonetta 3 به خوبی پیش می‌رود و آن‌ها قصد دارند بزودی یک رونمایی کامل و رسمی از این عنوان داشته باشند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

دسامبر سال ۲۰۱۷ و در مراسم The Game Awards بود که شرکت نینتندو از نسخه سوم مجموعه Bayonetta رونمایی کرد و از آن زمان تا به امروز هیچ خبر، تریلر یا اطلاعات تازه‌ای در این باره منتشر نشده و است هر بار با نزدیک شدن زمان برگزاری یکی از رویدادهای نینتندو، طرفداران منتظر انتشار خبر جدیدی از بازی هستند و هر بار نیز نا امید می‌شوند. با توجه به نزدیک به چهار سال از سکوت خبری این بازی می‌گذرد، آیا همچنان این بازی در دست ساخت است؟ نینتندو نه تنها به این سوال پاسخ مثبت می‌دهد، بلکه می‌گوید روند توسعه آن نیز به سرعت در حال طی شدن است.

آقای Bill Trinen، مدیر تیم بازاریابی نینتندو اروپا در مصاحبه‌ای با وبسایت GameSpot اعلام کرد آن‌ها با قدرت در حال پیشبرد برنامه‌های خود برای بازی Bayonetta 3 هستند و به محض اینکه بازی به مرحله برسد که قابل نمایش باشد، آن‌ها بی‌درنگ اطلاعات جدید را با مخاطبان خود به اشتراک خواهند گذاشت. البته آقای Trinen همچنان تاکید کرد نینتندو به هیچ عنوان قصد ندارد فشاری به تیم سازنده اعمال کند و تا زمانی که آن‌ها برای نمایش بخشی از بازی آماده نباشند، هیچ خبر جدیدی از بازی منتشر نمی‌شود. وی امیدوار است بزودی طرفداران را با انتشار یک خبر کلیدی از بازی خوشحال کنند.

پیشتر نینتندو تایید کرده بود این بازی به هیچ عنوان به بازه عرضه برای سال ۲۰۲۱ میلادی نخواهد رسید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: