ریمستر بازی Bloodborne

شایعه: ریمستر بازی Bloodborne در رویداد بعدی پلی استیشن معرفی می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۴۷

مطابق گزارش‌های جدید شرکت ژاپنی سونی فصد دارد در قسمت بعدی رویداد انحصاری خود از ریمستر بازی Bloodborne رونمایی کند. سونی چندی پیش نشان تجاری جدیدی را برای رویداد خود ثبت کرده بود و انتظار می‌رود طی هفته‌های آتی این رویداد برگزار شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اینکه طی چند روز گذشته به لطف سونی و نشان تجاری جدید او برای برگزاری یک رویداد انحصاری دیگر، حسابی تنور شایعات و اخبار داغ بوده، طرفداران این شرکت و اینسایدرهای حدس و گمان و اطلاعات خود مبنی بر معرفی بازی‌های جدید را با یکدیگر با اشتراک می‌گذارند. یکی از عناوینی که به شدت در میان بازی‌های مورد انتظار شنیده می‌شود، ساخته یک نسخه ریمستر یا ارتقا یافته از عنوان بلادبورن برای کنسول PS5 است. هر چند پیشتر شایعاتی مبنی بر ساخته شدن ریمستر بازی‌های مختلفی وجود داشته اما، با توجه به انتشار این خبر از سوی چند منبع و با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری رویداد بعدی سونی، طرفداران به شدت امیدوار شده‌اند.

چند ماه پیش آقای تام راجرز، که سابقه فعالیت در استودیوهای مختلف بازی سازی را در کارنامه دارد و اکنون در توئیتر فعالیت می‌کند، اعلام کرده بود ریمستر بازی Bloodborne در دست ساخت است و سونی بزودی از آن رونمایی می‌کند. زمانی که یکی از طرفداران علت این تاخیر بین اعلام رسمی خبر و ادعا وی را جویا شد، پاسخ داد :”هنوز رویداد جدید سونی برگزار نشده!” آقای راجرز سابقه نسبتا خوبی در افشا اطلاعات از استودیوهای مختلف را در کارنامه دارد و می‌توان گفت صحت اکثر گزارش‌های وی در آینده تایید شده‌اند . با توجه به اینکه سونی هنوز آپدیت نسل نهمی برای بلادبوردن عرضه نکرده، می‌توان به گفته‌‌های با دید مثبت نگریست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: