فصا پنجم Rick and Morty

فصل پنجم Rick and Morty: در تریلر جدید دشمن خونی ریک معرفی می‌شود

توسط آشنا علی‌پور در ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۲۷

شبکه Adult Swim‌ بخش ابتدایی از قسمت اول فصل پنجم ریک و مورتی را منتشر نموده است.

این فصل  از سریال Rick and Morty که بسیاری انتظارش را می‌کشند، قرار است یکشنبه، مورخ ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد) اکران شود. تریلر فصل پنجم در میانه یکی از ماجراجویی‌‌هایی ریک آغاز خواهد شد. در این ویدیو، ریک شدیداً زخمی شده است. موتور سفینه‌شان هم از کار افتاده و مورتی تلاش می‌کند خودشان را نجات دهد. در ادامه برای اولین بار شاهد حضور آقای Nimbus خواهیم بود. آقای Nimbus خودش را به‌عنوان دشمن خونی ریک معرفی می‌کند که از دریا‌‌ها آمده است.

ریک و مورتی

ریک و مورتی، یک سریال انیمیشنی با اپیزود‌‌‌های نیم ساعتی است. در این سریال ماجراجویی‌‌‌های یک دانشمند نابغه و سوسیاپت به نام ریک است. ریک سال‌ها پیش دخترش بث و همسرش را ترک کرده بود. حالا او برگشته تا با تنها فرزندش و خانوداه او ارتباط بهتری داشته باشد. ریک نوه آرام و سربه‌زیرش مورتی را به‌زور با خودش همراه می‌کند. به این ترتیب ماجراجویی‌‌‌های فوق‌العاده خطرناک آن‌‌‌ها در سراسر کهکشان‌ها شکل می‌گیرد. در این میان، جری همسر بث و سامر، نوه دیگر ریک هم درگیر این ماجراها می‌شوند.

سازندگان و مدیران اجرایی فصل پنجم Rick and Morty جاستین رویلند (Solar Opposites) و دن هارمون (Community) هستند. صداگذاری هردو شخصیت اصلی را جاستین رویلند بر عهده دارد. دیگر افراد خانواده اسمیت توسط سارا چاک (بث)، کریس پارنل (جری) و اسپسنر گرمر(سامر) صداگذاری می‌شوند.

فصل‌های بعدی

لازم نیست هواداران سریال محبوب ریک و مورتی، نگران باشند. فصل چهارم ریک و مورتی در سال ۲۰۱۹ اکران شد. حتی پیش از آن نیز ساخت سریال برای درازمدت تائید شده بود. از ابتدا سریال به قدری محبوب بود که بلافاصله برای فصل‌های بعد کلیک خورد. شبکه از قبل، ساخت ۷۰ اپیزود برای پخش در مدت‌زمان نامعلوم را سفارش داده بود. در حال حاضر نویسندگان سه فصل از جریان حال حاضر سریال جلوتر هستند و روی فصل هفتم کار می‌کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: