فیلم جدید اسپیلبرگ

فیلم جدید اسپیلبرگ: یکی از نقش‌‌‌های کلیدی به Sam Rechner رسید.

توسط آشنا علی‌پور در ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۱۰

 فیلم جدید اسپیلبرگ: بازیگر درخشان استرالیایی، سم رچنر یک شخصیت مهم را اجرا خواهد کرد.

وی قبلاً در فیلم‌‌‌های Ruby’s Choice و The Wilds هنرنمایی کرده بود، اکنون قرار است در فیلم جدید اسپیلبرگ به نام (فعلی) The Fabelmans  بازی کند. این فیلم بر اساس زندگی‌نامه خود اسپیلبرگ نوشته‌ شده اما عناصر تخیلی نیز دارد. رچنر قرار است درست در میان ماجرای اصلی فیلم حضور داشته باشد. Sam Rechner نقش یکی از هم‌کلاسی‌های دبیرستان اسپیلبرگ جوان و با استعداد را بازی خواهد کرد.

فیلم‌برداری اصلی در ماه جولای (اواخر تیرماه) در حومه لس‌آنجلس کلید خواهد خورد. تاریخ اکران فیلم در سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته شده است.

ستارگان فیلم

در فیلم جدید اسپیلبرگ ستارگان دیگری نیز حضور خواهند داشت. میشل ویلیامز که دو بار نامزد اسکار بوده است (فیلم ولنتاین آبی)، پاول دونو (بتمن) و ست روگن (این آخرشه) در این فیلم حضور خواهند داشت. این بازیگران مشهور قرار است شخصیت‌‌‌هایی را بازی کنند که بر اساس مادر، پدر و عموی اسپیلبرگ نوشته‌شده‌اند. گابریل لابل (آی‌زامبی) نیز در این پروژه در کنار جولیا باترز حضور خواهد داشت. باترز فیلم‌نامه، یکی از ستارگان فیلم روزی روزگاری در هالیوود، قرار است نقش Anne را بازی کند. شخصیت Anne بر اساس خواهر اسپیلبرگ نوشته‌شده است. آنی اسپیلبرگ فیلم‌نامه فیلم Big نوشته است. تام هنکس یکی از بازیگران این فیلم معروف بود.

فیلم جدید اسپیلبرگ که هنوز نامی قطعی ندارد، بر اساس دوران کودکی اسپیلبرگ در ایالت آریزونا نوشته‌ شده است. اسپیلبرگ بار‌‌ها گفته بود که آن دوران از مهم‌ترین منابع الهام وی برای آثارش به شمار می‌رود. اسپیلبرگ در یک خانواده ارتدکس یهودی بزرگ شد. بار‌‌ها در فیلم‌هایش به این موضوع اشاره شده است.

پدر او، آرنولد مییر اسپیلبرگ، مهندس برق آمریکایی بود. آرنولد اسپیلبرگ از افراد مهمی به شمار می‌رفت که با فعالیت‌هایش در زمینهٔ جمع‌آوری دیتا، دنیای مدرن امروز را شکل داده‌اند. اسپیلبرگ جوان، از دوربین پدرش برای ساخت فیلم‌‌های ۸ میلی‌متری استفاده می‌کرد. آرنولد اسپیلبرگ، کسی بود که بودجه فیلم Firelight را تأمین کرد. این فیلم ماجراجویی علمی تخیلی، اولین کار مستقل استیون اسپیلبرگ به شمار می‌رود. بعد از جدایی پدر و مادرش، اسپیلبرگ و پدرش برای زندگی به لس‌آنجلس نقل‌مکان کردند.

فیلم جدید اسپیلبرگ که به‌نوعی زندگی‌نامه خودش محسوب می‌شود، بیش از بیست سال است که در حال شکل‌گیری بوده. کارگردان این فیلم اسپیلبرگ است. فیلم‌نامه آن را نیز اسپیلبرگ با همکاری تونی کوشنر نوشته است. اسپیلبرگ، کوشنر و کریستی کریگر تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: