تریلر گیم پلی بازی Lost Judgment

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Lost Judgment منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۲

تریلر گیم پلی بازی Lost Judgment بخش‌های مختلف گیم‌پلی بازی را در کنار توضیحات سازندگان و مقایسه تغییرات اعمال شده نسبت به نسخه اصلی به نمایش می‌گذارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Ryu Ga Gotoku، سازنده عنوان Lost Judgment اخیرا در کانال رسمی خود در یوتیوب، ویدیو هشت دقیقه‌ای از گیم‌پلی این عنوان را منتشر کرده‌است. شاید مهم‌ترین ویژگی جدیدی که در این ویدیو شاهد آن هستیم، وجود کنسول Sega Master System در بازی است. به لطف این  کنسول مجازی قابل اجرا و برای اولین بار مخاطبان می‌توانند بازی‌های کلاسیک این شرکت نظیر Alex Kidd in Miracle World و Penguin Land را در دل بازی Lost Judgment تجربه کنند.

این نکته حدود در دقیقه چهار ویدیو روشن می‌شود، جایی که کارآگاه Takayuki Yagam، شخصیت اصلی بازی در دفتر خود مشغول کار است. در نسخه اول مجموعه او یک دستگاه آرکید برای بازی pinball داشت، این بار ظاهرا وی این دستگاه را با یک کنسول سگا مستر سیستم جایگزین کرده‌است. این کنسول قابل اجرا است و بازیکنان می‌توانند به تجربه بازی‌های قدیمی و خاطره انگیز بپردازند. هنوز مشخص نیست چه بازی‌هایی روی این کنسول قابل اجرا است اما، Alex Kidd in Miracle World و Penguin Land تا کنون به صورت رسمی تایید شده‌اند.

این اولین باری نیست که سگا امکان تجربه بازی‌های قدیمی را در مجموعه Judgment فراهم کرده‌است. نسخه ریمستر نسل نهمی Judgment به جای دستگاه بازی pinball، یک دستگاه آرکید از بازی قدیمی Out Run را به مخاطبان PS5 و Xbox Series X/S ارائه می‌کرد.

شما می‌توانید در ادامه تریلر گیم پلی بازی Lost Judgment را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: