استودیو Ubisoft Massive

مدیر استودیو Ubisoft Massive این استودیو را ترک می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۲

آقای David Polfeldt، مدیر استودیو Ubisoft Massive اعلام کرد بزودی این استودیو را ترک و به تعطیلات طولانی مدت شش ماهه می‌رود. وی پس از پایان دوران استراحت سمت دیگری در شرکت یوبی سافت را عهده‌دار خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای David Polfeldt که سال‌ها مدیریت یوبی سافت مسیو را بر عهده داشت و پروژه‌هایی نظیر  The Division 2 ،Avatar: Frontiers of Pandora و بازی منتشر نشده از مجموعه استاروارز در زمان مدیریت ایشان ساخته شده بودند، تصمیم به قعطه همکاری با این استودیو گرفته‌است. وی این موضوع را در پست جدیدی که در وبسایت رسمی استودیو منتشر شده، اعلام کرد:

هفده سال پیش و زمانی که به عنوان موسس یکی از استودیوهای مستقل و کوچک فعالیت خود را در حوزه گیم آغاز کردم، ابدا حدس نمی‌زدم چه سال‌ها و چه ماجراجویی‌های هیجان انگیزی انتظارم را می‌کشد. زمانی که وظیف ساخت استاروارز جدید به ما محول شد و زمانی که بالاخره در سال ۲۰۲۰ توانستیم این بهشت زبیا را بسازیم، حس پیروزی در یک رقابت بزرگ را تجربه کردم. درست مانند اینکه به تمام آرزوهای خود رسیده‌ام. استودیو Ubisoft Massive اکنون روی ستون‌های محکمی به اسم The Division ،Avatar ،Snowdrop و یوبی سافت کانکت ایستاده است. شرایط استودیو بهتر از همیشه است و من بی‌نهایت بابت تمامی دستاورهایمان خداوند را شکر می‌کنم. پیش از آن که فصل جدید زندگی‌ام در یوبی سافت را آغاز کنم به یک تعطیلات طولانی مدت می‌روم و شما را ۲۰۲۲ خواهم دید.

تعطیلات شش ماه آقای Polfeldt از یکم جولای آغاز می‌شود. وی به مدت ۱۲ سال در سمت خود مشغول فعالیت بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: