عرضه PSVR 2

عرضه PSVR 2 برای تعطیلات سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است

توسط حسین بازدید در ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۵۳

به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد نسل جدید هدست‌ واقعیت‌ مجازی یا PSVR 2 را در تعطیلات سال ۲۰۲۲ عرضه نماید. با دنیای بازی همراه باشید.

با این‌که پلی استیشن ۵ از هدست PS VR برای اجرای بازی‌های واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند، اما هنوز جای خالی یک هدست جدید را پر نکرده است. در حال حاضر تمام بازی‌های واقعیت‌ مجازی از طریق قابلیت Backward Compatibility اجرا می‌شوند که به نظر می‌رسد دیگر وقت عرضه یک هدست جدید فرا رسیده. با در دست ساخت‌بودن PSVR 2،‌ مدت طولانی‌ای نباید منتظر بمانیم. در اوایل سال، سونی تایید کرد که نسل حدید هدست‌های واقعیت مجازی‌اش یا همان PSVR 2 در مرحله تولید به سر می‌برد. در همین راستا چندین عکس و جزئیات در رابطه با دسته‌ها و خود هدست منتشر شد. با این‌ حال هنوز اطلاعات زیادی راجع به این دستگاه و حتی عرضه PSVR 2 نمی‌دانیم.

در حالی که سونی تاریخ عرضه رسمی برای نسل جدید هدست‌های واقعیت مجازی‌اش اعلام ننموده، گزارش جدید بلومبرگ حدس و گمان‌های جدیدی را به‌وجود آورده است. طبق این گزارش که از طریق چند منبع بی‌نام که از پروژه اطلاعاتی دارند، به‌دست‌ آمده، عرضه PSVR 2 برای تعطیلات سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است. هم‌چنین در این گزارش ذکر شده که این هدست برای نمایشگرهایش از پنل‌های Samsung OLED استفاده می‌نماید.

گزارش دیگری در همان اوایل سال ذکر کرده بود که هدست‌های PSVR 2 از رزولوشن ۴۰۰۰ در ۲۰۴۰ پیکسل بهره می‌برد که برای هر چشم ۲۰۰۰ در ۲۰۴۰ پیکسل است. در کنار این، از قابلیت ردیابی نگاه، ردیابی داخل-بیرون هم استفاده می‌کند. شما می‌توانید گزارش کامل را مطالعه می‌کنید.

در نهایت همه این گزارش‌ها و اطلاعات به تائید رسمی نرسیده است و باید منتظر اعلامیه رسمی سونی باشیم. احتمال دارد اگر سونی رویدادی برای نمایش بازی‌هایش تدارک ببیند، اطلاعاتی از PSVR 2 هم به اشتراک بگذارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: