جی.جی. آبرامز

مجموعه مستند UFO توسط جی.جی. آبرامز در حال ساخت است

توسط علیرضا قطبی در ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۴۴

به گزارش سایت ددلاین، جی.جی. آبرامز در حال تولید یک مجموعه مستند جدید و چهار قسمته درباره علاقه‌ی مردم به اشیاء ناشناس پرنده / UFO برای شبکه شوتایم است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این مجموعه که به UFO معروف است. اواخر سال در ۸ آگوست به نمایش در خواهد آمد و هر چهار قسمت آن در نیمه شب پخش خواهد شد.

اشیاء ناشناس پرنده در طول یک سال گذشته در صدر مهم‌ترین اخبار بود‌ه‌اند و به نظر می رسد که آبرامز نیز قصد دارد از این فرصت برای ساخت یک مجموعه مستند استفاده کند.

در این مجموعه به تلاش و نفوذ دولت، شرکت‌های خصوصی و ارتش آمریکا در محافظت از حقایق پشت پرده در رابطه با وجود موجودات فرازمینی نگاه خواهد شد.

جی.جی. آبرامز

پس از چاپ مقاله‌‌ی نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۷ و تصدیق پنتاگون مبنی بر رویت اشیاء ناشناخته در آسمان توسط خلبانان نیروی دریایی، موضوع بشقاب ‌پرنده‌ها و موجودات فرازمینی بار دیگر مورد توجه رسانه‌ها و مردم قرار گرفت.

مجموعه UFO توسط مارک مونرو و پول کرودر کارگردانی خواهد شد و استودیوی جی.جی. آبرامز، بد ربات؛ تهیه و تولید آن را به کمک استودیوی فیلم‌سازی برادران گلن زیپر بر عهده دارد.

جی.جی. آبرامز، گلن زیپ، مارک مونرو، شان استوارت، بن استفنسون و راشل راش ریچ تهیه کنندگان اجرایی این پروژه هستند. کوین لینکلن، مارن دومسالسکی و پل مک گوایر نیز به عنوان تهیه کننده در ساخت این مجموعه مشارکت دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: