بازی Recompile

بازی Recompile آگوست امسال عرضه خواهد شد

توسط محسن شجاعی در ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۳:۳۱

ناشر و سازنده بازی Recompile ضمن ارائه توضیحاتی درباره المان‌های گیم‌پلی و شیوه روایت داستان این بازی، اعلام کردند قصد دارند این عنوان را در ماه آگوست سال میلادی جاری برای کنسول‌های نسل نهمی و رایانه‌های شخصی عرضه کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Phigamesand و شرکت Dear Villagers، ناشر و سازنده عنوان Recompile اعلام کردند این بازی در ماه آگوست سال میلادی جاری عرضه خواهد شد. Recompile یک بازی ماجراجویی است که با تکیه به سیستم هک کردن و بهره‌گیری از المان‌های سبک متروید وانیا قرار است تجربه‌ای جدید و منحصر به فرد را به مخاطبان هدیه دهد. یکی از نکات قابل توجه این بازی در شیوه روایت داستان آن نهفته است. به گفته ناشر تمام مدت زمان داستان بازی طی یک ثانیه رخ می‌دهد.

شرکت Dear Villagers، به عنوان ناشر در کنفرانس معرفی بازی Recompile اینگونه بازی را تشریح کرد:

این بازی مکانیزم‌های آشنای سبک متروید وانیا را با شیوه‌ای جدید و منحصر به فرد از روایت داستان را ترکیب می‌کند. بازی با سیستم گشت و گذار و اکتشاف، مبارزات، هک کردن و بقای خود قرار است مخاطبان خود را حسابی به چالش بکشد. هزاران راز در اعماق این دنیای دیجیتالی باستانی نهفته است و انتظار مخاطب را می‌کشد تا پرده از اسرار آن بردارد.

به گفته تیم سازنده، بازی از چند نوع سبک مختلف پشتیبانی می‌کند و هر بازیکن می‌تواند با شیوه خاص خود در داستان بازی پیشروی کند. همچون وجود بخش کاملی از اسلحه‌های مختلف و مهارت‌های گوناگون نیز در بازی تایید شده‌است. به ادعای سازندگان تمامی المان‌های بازی از نظام خاص خود پیروی می‌کند و به راحتی می‌توان در آن‌ها دخل و تصرف کرد.

پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی پلتفرم‌های مقصد این عنوان خواهند بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: