نام رسمی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

نام رسمی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 به داستان آن اشاره دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۸:۳۷

به گفته مسئولان نینتندو نام رسمی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در تریلر معرفی این عنوان فاش نشد، زیرا که باعث مشخص شدن درون مایه داستان می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از دو سال پیش و زمانی که نینتندو اعلام کرد قصد دارد دنباله بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild را توسعه دهد، دائما در صحبت‌های خود از این بازی به عنوان «دنباله Legend of Zelda: Breath of the Wild» یاد می‌کرد. هر چند طرفداران در شبکه‌های اجتماعی این بازی را The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 خطاب می‌کردند اما، سازندگان به هیچ عنوان عنوان رسمی این محصول را فاش نکردند و هیچ گاه عنوان انتخابی هواداران را تایید ننمودند، حتی شب و گذشته و در جریان معرفی رسمی بازی.

خب حال پرسشی که برای طرفداران مطرح می‌شود این است که دلیل اصلی این رفتار نینتندو چیست؟ آقای Bill Trinen سرپرست تیم بازاریابی نینتندو آمریکا در مصاحبه‌ای با وبسایت IGN در همین باره سخن گفت. طبق گفته ایشان پسوند نام رسمی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 سبب می‌شود بخشی از درون مایه و محتوای داستان بازی فاش شود و سازندگان فعلا قصد دارند با تمام قدرت در مقابل هر گونه اسپویل اطلاعات مربوط به بازی ایستادگی کنند.

اینکه چرا ما فعلا نام رسمی بازی را مشخص نکرده‌ایم، باید برای یافتن این پاسخ هنوز منتظر باشید. طرفداران زلدا می‌دانند که اسامی این بازی همیشه بسیار مهم و کلیدی بوده‌اند. پسوند نام بازی اشاره به داستان آن دارد.

دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild سال میلادی آینده به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: