Deluxe بازی Forza Horizon 5

نسخه‌های Premium و Deluxe بازی Forza Horizon 5 معرفی شدند

توسط محسن شجاعی در ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۵

مایکروسافت ضمن معرفی نسخه‌های Premium و Deluxe بازی Forza Horizon 5 در بخش سوالات متداول وبسایت رسمی بازی، جزئیات و محتواهای هر یک از این نسخه‌ها را نیز مشخص کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین نسخه مجموعه فورتزا هورایزن پاییز امسال برای کنسول‌های نسل نهمی و هشتمی مایکروسافت و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. با توجه به اینکه زمان زیادی تا عرضه بازی باقی نمانده، بی‌درنگ پس از معرفی رسمی این عنوان، سازندگان و ناشر اطلاعات مختلف و جامعی درباره بخش‌های مختلف بازی اعم از گیم‌پلی و داستان و گرافیک آن منتشر کردند. به رسم همه بازی‌های AAA، نسخه پنجم Forza Horizon نیز چندین نسخه مختلف با محتواهای گوناگون را برای طرفداران در نظر گرفته‌است. به تبع بازی یک نسخه استاندارد دارد که با قیمت ۶۰ دلار عرضه می‌شود و مخاطبان می‌توانند با خرید اشتراک گیم پس نیز به تجربه این نسخه بپردازند. دو نسخه ویژه بازی چه ویژگی‌هایی خواهند داشت؟

نسخه Deluxe بازی Forza Horizon 5 با قیمت ۸۰ دلار شامل نسخه اصلی بازی و همچنین کار پس می‌شود. کار پس امکان دسترسی مخاطبان به ۴۲ ماشین جدید در کنار ماشین‌های اولیه بازی را فراهم می‌کند. این ماشین‌ها به صورت هفتگی و هر هفته یک دستگاه خودرو جدید به بازی اضافه خواهد شد. این نسخه همچنین شامل ۸ ماشین ویژه از سری مسابقات قرمول D است که همان زمان با عرضه بازی، در اختیار خریداران این نسخه قرار می‌گیرد.

و در نهایت نسخه Premium فورتزا هورایزن ۵ علاوه بر در اختیار داشتن تمامی محتواهای نسخه دیلاکس، شامل دو بسته گسترش دهنده نیز می‌شود که محیط‌ها، ماشین‌ها و محتوای جدید به گیم‌پلی بازی خواهد افزود. این نسخه همچنین شامل عضویت VIP و Welcome Pack نیز است. قیمت نسخه Premium صد دلار است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: