بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

تماشا کنید: بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 معرفی شد [E3 2021]

توسط محسن شجاعی در ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۰:۵۹

بالاخره پس از مدت‌ها و بعد از تایید رسمی خبر ساخته شدن بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 اولین تریلر گیم‌پلی این عنوان در جریان کنفرانس نینتندو دایرکت در رویداد E3 2021 منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از گذشت دو سال از تاییر رسمی خبر ساخته شدن دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، بالاخره امشب و در جریان کنفرانس نینتندو دایرکت در رویداد E3 2021، آقای Eiji Aonuma تهیه کننده مشهور مجموعه زلدا با حضور در این کنفرانس اولین تریلر گیم‌پلی بازی را منتشر کرد. این تریلر علی رغم اینکه کم‌تر از دو دقیقه‌ای زمان دارد اما، حاوی چندین نکته‌ کلیدی از جمله امکان گشت و گذار و اکتشاف در آسمان Hyrule است.

در تریلر بازی چندین جزیره معلق در آسمان را می‌بینیم و حتی ممکن است قلعه Hyrule نیز در آسمان معلق شود. لینک در نسخه از چندین روش جدید برای جابه جایی نظیر جا به جایی شدن بین دو طرف یک جسم سخت به کمک نوعی پورتال بهره می‌برد. چندین سگن نوشته جادویی جدید نیز در بازی حضور دارند. به عنوان مثال برخی از این سنگ نوشته‌ها زمان را متوقف می‌کنند یا سنگ‌های پرتاب شده توسط دشمنان را به خود آن‌ها بازمی‌گردانند.

البته هنوز موارد مبهم بی‌شماری درباره بازی وجود دارد: پرنسس زلدا اکنون مشغول چه کاری است؟ آیا این بازی دنبال مستقیم نسخه قبلی است یا در یک خط زمانی مجطا رخ می‌دهد؟ نقش شخصیت Ganon در این ماجراها چیست؟ بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (یا هر نام رسمی دیگری که در آینده پیدا کنند) سال ۲۰۲۲ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

در پایان شما را به تماشای تریلر گیم‌پلی بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: