بازی Mario Party Superstars

تماشا کنید: بازی Mario Party Superstars معرفی شد [E3 2021]

توسط محسن شجاعی در ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , ۰۰:۳۹

ساعاتی پیش و در جریان کنفرانس نینتندو در رویداد E3 2021، نسخه جدید مجموعه قدیمی و محبوب ماریو به نام بازی Mario Party Superstars معرفی شد. به گفته سازندگان این عنوان حدود ۱۰۰ مینی گیم را به مخاطبان ارائه می‌کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

به رسم و انتظار هر ساله مخاطبان از رویداد E3، مراسم امسال با اینکه دیجیتالی برگزار شد اما، ناشران بزرگ همچنان با انتشار تریلرهای مختلف و معرفی بازی‌های بزرگ تنور هیجان و شوق را برای مخاطبان گرم نگه داشتند و حال نوبت به هواداران کنسول هبریدی نینتندو رسیده تا در جدیدترین قسمت رویداد نینتندو دایرکت، از ساخته شدن بازی‌های جدید این کنسول اطلاع یابند و بی‌شک یکی از بزرگ‌ترین بازی معرفی شده در جریان کنفرانس نینتدو، Mario Party Superstars بود که پیشتر شایعات نیز خبر ساخته شدن آن را انتشار داده بودند و امشب نینتدو مهر تاییدی بر این اخبار زد.

بازی Mario Party Superstars بیش از صد مینی گیم مختلف را به مخاطبان ارائه می‌کند. سازندگان تایید کردند بازی‌های رترو و قدیمی و خاطره‌ انگیز مجموعه مانند بازی‌های ماریو پارتی کنسول نینتندو ۶۴ نیز، برای این بازی عرضه می‌شوند. بخش چند نفره نیز در این بازی نقش پر رنگی دارد و مخاطبان می‌‌تواند این مینی گیم‌ها را با دوستان خود تجربه کنند یا از طریق سیستم matchmaking با سایر افراد به تجربه این بازی‌ها بپردازند.

ماریو پارتی سوپر استارز هشتم آبان ماه سال جاری (۲۹ام اکتبر) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: