تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Far Cry 6 منتشر شد [E3 2021]

توسط محسن شجاعی در ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۲:۰۱

نمایش نیمه کاره از فار کرای ۶ در کنفرانس یوبی سافت، شب گذشته با انتشار تریلر گیم پلی بازی Far Cry 6 توسط مایکروسافت تکمیل شد. در این تریلر سلاح‌های بخش مخفی کاری بازی و همچنین یک خروس قاتل را می‌بینیم. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از خود نمایی رئیس جمهور دیکتاتور یارا، آقای Anton Castillo در کنفرانس یوبی سافت فوروارد این بار در کنفرانس مایکروسافت نوبت به مبارزان چریک رسیده تا با انواع و اقسام سلاح‌های خلاقانه و عجیب خود، از وی وی انتقام بگیرند. همانطور که پیشتر یوبی سافت اعلام کرده بود، تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی فارکرای ۶ شب گذشته منتشر شد که متمرکز روی بخش سلاح‌های بازی بود.

به رسم تمامی نسخه‌های مجموعه، در نسخه ششم نیز شاهد استافده از حیوانات دست آموز برای جلب توجه دشمنان یا حتی کشتن آن‌ها هستیم. دنی (شخصیت اصلی بازی) می‌تواند به کمک یک خروس جنگی به نبرد دشمنان برود و آن‌ها را از پا در بیاورد. آن دسته از مخاطبان که به روش‌های مخفیانه‌تری اعتقاد دارند، می‌توانند از سلاح‌های مختلفی نظیر تیر و کمان، نیزه، تبرهای پرتابی و … استفاده کنند. فرود بر سر دشمنان به کمک چتر نجات و غافلگیر کردن آن‌ها، می‌تواند روش سریع‌تر و در عین حال خطرناک‌تری برای حمله به مقر دشمنان باشد.

فارکرای ۶ شازندهم مهر برای پلتفرم‌های PS5 ،PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One، گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مخاطبانی که سیزن پس بازی را تهیه کنند، می‌توانند در نقش شخصیت‌های شرور نسخه‌های پیشین مجموعه نظیر واس، پگان مین و جوزف سید قرار گیرند.

شما می‌توانید در ادامه تریلر گیم پلی بازی Far Cry 6 مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: