ابزار های تبلیغات انبوه در پیامرسان تلگرام

توسط واحد تبلیغات در ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۲:۵۴

تلگرام پیامرسانی رایگان است که امکانات، سرعت و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد. تمامی این عوامل تلگرام را تبدیل به بستر مناسبی برای تبلیغات کرده است.شاید با خود فکر کنید تبلیغات در تلگرام کار آسانی است؛ کافیست متن پیام خود را نوشته و آن را به انبوهی از افراد ارسال کنید. اما تلگرام قوانینی دارد که فعالیت شما را در این فضا محدود می کند. علاوه بر این اگر بخواهید تبلیغاتتان اثربخش باشد باید به یک سری از نکات توجه کنید.

در ادامه موثرترین شیوه تبلیغ از طریق تلگرام را به شما معرفی می کنیم، محدویت های تلگرام و راه های عبور از آنها را بررسی می کنیم و در پایان ابزاری معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید کل پروسه تبلیغات را هم خودکارسازی کنید و هم به صورت هدفمند پیش ببرید.

انواع روش های تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام به ۲ شیوه ممکن است:

 1. ارسال پیام در گروه یا کانال
 2. ارسال پیام به چت خصوصی افراد

پیامی که به کانال یا گروه ارسال می کنید ممکن است در میان انبوه پست های دیگر مورد توجه واقع نشود اما پیامی که به چت خصوصی ارسال می شود همیشه خوانده می شود و مورد توجه قرار می گرد. از آنجا که روش دوم موثرتر است، در این مقاله قصد داریم تا به روش دوم تبلیغات در تلگرام یعنی «ارسال پیام به چت خصوصی افراد» بپردازیم.

موثرترین شیوه تبلیغات در تلگرام: ارسال پیام به چت خصوصی افراد

در این روش ابتدا متن پیام تبلیغاتی خود را تهیه کرده و به شماره یا آی دی هایی که دارید ارسال می کنید اما در این مسیر به دلیل محدودیت های تلگرامی با مشکلاتی روبرو هستید که در ادامه به آنها می پردازیم.

محدودیت های تلگرام

تلگرام برای اینکه مانع از ایجاد مزاحمت برای کاربرانش شود، با اسپم مبارزه کند و نیز تبلیغات در این فضا را در انحصار خودش نگه دارد، قوانینی وضع کرده است که مانع از ارسال آزادانه و نامحدود پیام به افراد ناشناس می شود. در ادامه این مقاله به ۲ مورد از مهم ترین این محدودیت ها پرداخته و راهکارهایی برای عبور از آنها معرفی می کنیم.

 1. محدودیت در تعداد پیام ارسالی به افراد ناشناس

بزرگ ترین مشکلی که در ارسال انبوه پیام به چت خصوصی پیش رو دارید، محدودیت های خود تلگرام است. اگر بخواهید به افراد آشنا (منظور افرادی هستند که قبلا با شما چت داشته اند یا حداقل یک پیام به شما ارسال کرده اند) پیام ارسال کنید، هیچ محدودیتی شامل حال تان نخواهد بود، و در یک روز، میتوانید به تمام مخاطبین تان پیام ارسال کنید.

اما برای افراد ناشناس (منظور افرادی هستند که شماره شما را سیو نـدارند و تا کنون هیچ چتی با شما نـداشته اند) تلگرام اجازه نمی دهد، با هر خط در هر روز به بیشتر از ۵۰ نفر، پیام خصوصی ارسال کنید، بدیهی است که با این تعداد کم ارسال روزانه، تبلیغات موثری نخواهید داشت.

راهکار: استفاده از چندین اکانت تلگرامی

اگر می خواهید این تعداد را افزایش دهید و روزانه به تعداد بیشتری از افراد ناشناس پیام ارسال کنید باید چندین خط واقعی یا مجازی تهیه کرده و با چندین اکانت تلگرام، کار ارسال پیام به افراد ناشناس را انجام دهید.

 1. ریپورت شدن

تلگرام این امکان را در اختیار کاربرانش گذاشته است تا اگر از پیامی که دریافت کرده اند خوششان نیامد یا کسی در تلگرام مزاحمشان شد او را به تلگرام ریپورت کنند. در صورت تکرار این ریپورت ها تلگرام نسبت به آن اکانت حساس می شود و آن را محدود می کند.

اگر بخواهید از طریق ارسال پیام گروهی در تلگرام تبلیغ کنید احتمال اینکه توسط گیرندگان پیام ریپورت شوید بالاست. در نتیجه توصیه می کنیم به ۲ نکته توجه فرمایید تا این خطر را کاهش بدهید.

 • راهکار اول: انتخاب درست مخاطبین هدف

افرادی را بیابید که در زمینه کاری شما فعالند، به محصولات و خدمات شما نیاز دارند یا به نوع کارتان علاقمند هستند. پیام تبلیغاتی خود را به این دسته از افراد بفرستید. این افراد به دلیل ارتباط و علاقه و نیازی که به زمینه کاری شما دارند پیام تبلیغاتی شما را با دقت می خوانند.

مخاطبین هدف در صورت دریافت پیام تبلیغاتی شما سایت، کانال یا پیجتان را بررسی می کنند تا بلکه بتوانند نیازهای خود را با شرایط، قیمت، کیفیت و پشتیبانی بهتری برآورده سازند.این گروه نه تنها از مشاهده پیام شما آزرده نمی شود و آن را ریپورت نمی کند بلکه از مشاهده آن استقبال نیز می کند.

 • راهکار دوم: دقت در نگارش متن پیام

دقت کنید تنها چیزی که مخاطب از شما و کسب و کارتان در وهله اول می بیند همان متن پیام شماست.  متن پیام شماست که گیرنده را ترغیب می کند تا به سایت شما سر بزند و محصولات و خدمات شما را بررسی کند، یا برعکس، تصمیمی بگیرد شما را به تلگرام ریپورت کند. پس نگارش پیام را دست کم نگیرید و زمان و انرژی کافی صرف آن کنید. روی روانشناسی متن پیام کار کنید. آن را با لحن مودبانه و دوستانه بنویسید. هرگز بدون سلام و احوالپرسی به سراغ اصل مطلب نروید. در صورت امکان گیرندگان پیام را با نام و القاب مناسب (خانم، آقا، دوست، همکار و…) خطاب کنید.

شاید راهکارهای پیشنهاد شده سوالاتی برای شما ایجاد کند.

 1. چگونه چندین اکانت تلگرام را مدیریت کنم؟
 2. ارسال پیام به انبوه افراد در تلگرام زمان زیادی از من می گیرد. آیا زمان کافی برای ارسال روزانه پیام در مقیاس وسیع را دارم؟
 3. مخاطبین هدف خود را چگونه پیدا کنم؟
 4. آی دی یا شماره موبایل مخاطبین هدفم را چگونه به دست بیاورم؟

ممکن است سوالات ذهنی ایجاد شده سبب شود شما این طور گمان کنید که تبلیغات در تلگرام از طریق پیام خصوصی عملا غیرممکن است. اما در ادامه ابزاری به شما معرفی می کنیم که تمامی مشکلات موجود در این مسیر را حل و کل پروسه را به صورت خودکار پیش می برد.

ابزار تبلیغات در تلگرام

یکی از بهترین ابزارهای موجود در بازار رباتی است با نام پکیج ربات ارسال پیام انبوه تلگرام کاربر مجازی. قصد داریم در این مقاله به معرفی و شرح ویژگی های این ربات بپردازیم.

این ربات بی نظیر می تواند با چندین اکانت تلگرام کار کند، به صورت خودکار این خطوط را عوض کرده و پیش از رسیدن به محدودیت تلگرام، کار ارسال را با خط دیگری ادامه دهد. کافی است متن پیام خود و لیست آی دی مخاطبین خود را در اختیار ربات قرار دهید تا پیام شما را به صورت خودکار، به تمام این افراد ارسال کند.

مهم تر از همه اینکه شما می توانید با استفاده از این ربات، انبوهی از آی دی های مخاطبین هدف خود را به دست بیاورید. بدیهی است که مخاطبین هدف شما همان کاربرانی هستند که عضو گروه های تلگرامی رقیب شما یا گروه های تلگرامی مرتبط به زمینه کاری شما  هستند. این ربات می تواند آی دی تمامی اعضای هر گروه تلگرامی را استخراج کند.

پکیج ربات ارسال پیام گروهی تلگرام کاربر مجازی کاری از شرکت بهسازان مجازی است که در ابعاد بین المللی نیز محبوب و پرطرفدار است. یکسری از کاربردها و ویژگی های مهم این پکیج عبارتند از:

 • با چندین خط (واقعی یا مجازی) کار می کند.
 • به صورت خودکار و پیش از رسیدن به محدودیت های تلگرام، این خطوط را تعویض می کند و کار را با خط دیگری ادامه میدهد.
 • آی دی تمامی اعضای فعال هر گروه تلگرامی را استخراج کرده و در قالب یک فایل اکسل به شما تحویل می دهد.
 • به صورت تمام اتوماتیک، لیستی انبوه از آی دی های تلگرامی را به یک گروه تلگرامی اد می کند.
 • پیام تبلیغاتی شما را به صورت کاملا خودکار و بدون دخالت شما، به لیست آی دی افراد شناس و ناشناس ارسال می کند.
 • پیام شما را به صورت خودکار و انبوه به لیستی از شماره موبایل ها می فرستد.
 • به صورت کاملا خودکار در گروه های مدنظر شما پیام ارسال می کند.
 • علاوه بر پیام متنی، عکس و ویدئو را نیز ارسال می کند.
 • به صورت خودکار و بدون این که خللی در کارش ایجاد شود، شماره موبایل هایی را که اکانت تلگرام ندارند رد می کند.
 • می تواند روی سرور مجازی و نیز ماشین مجازی اجرا شود.

و در پایان

با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید ارسال پیام انبوه به افراد غریبه یا اد انبوه در گروه تلگرامی را با استفاده از چندین خط مجازی یا واقعی انجام دهید و از محدودیت روزانه تلگرام گذر کنید. این نرم افزار با استخراج آی دی مخاطبین هدف سبب می شود تا تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام دهید و نگران ریپورت شدن نباشید و نیز با خودکارسازی کل ارسال انبوه پیام و اد اجباری، سبب می شود دیگر انرژی و زمان باارزش خود را صرف این فعالیت ها نکنید و تبلیغات خود را با سرعت جلو ببرید.

کاربر مجازی رباتی رایگان نیز در زمینه تلگرام طراحی کرده است با نام «ربات دیلیت اکانت تلگرام کاربر مجازی»  که می‌تواند به سرعت و کاملا خودکار اکانت تلگرام شما را دیلیت کند. بد نیست قبل از خرید محصولات تجاری این شرکت، کیفیت کارشان را با محصولات رایگان آنها بسنجید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: